tds_thumb_td_300x0
2020’de En Beğendiğimiz Yerli Kadın Oyuncular

Herkese selamlar! Yılın bitmesine son üç gün kala, bu süreçte en beğendiğimiz performansların sahibi olan yerli kadın oyuncularımızı derledik. Her biri birbirinden yetenekli bu güzel kadınları en kaliteli projelerde izlemeye devam edebilmek umuduyla, siz de kendi favorilerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.💫 Listenin herhangi bir üstünlük sıralaması yapmadığını belirtir, keyifli okumalar dileriz!

1. Ayça Ayşin Turan / Arıza

Son bölümüyle herkesin konuştuğu Arıza dizisi, bildiğiniz üzere bu yılın en sevilenlerinden oldu. Sevgili Ayça Ayşin’in performansı ise takdire şayan. Karakterin öfkesini, üzüntüsünü, hayal kırıklığını oldukça başarılı şekilde yansıtıyor.

2. Demet Evgar / Alev Alev

Gerek sektördeki duruşuyla gerekse insanın içine dokunan oyunculuğuyla sevdiğimiz isimlerden olan Demet Evgar 2020’de Alev Alev’deki rolüyle karşımıza çıktı. Dizinin işlediği hassas konulara yaraşır performansıyla alkışları toplayan Evgar, bu listede kesinlikle olması gereken kadınlardan biri.

3. Esra Bilgiç / Ramo

Hayatlarımıza Diriliş Ertuğrul dizisindeki Halime Sultan rolüyle giren Esra Bilgiç, bu sene Ramo’nun Sibel’i olarak karşımıza çıktı ve herkes tarafından çok sevildi. Gerektiğinde güldüren gerektiğinde üzen performansıyla Bilgiç de, bu senenin en iyileri arasında.

4. Melisa Sözen / Alef, Kırmızı Oda

Bir BluTv yapımı olan Alef‘te severek izlediğimiz Melisa Sözen, Kırmızı Oda’daki Alya karakteriyle herkesin favorisi haline geldi. 2020, Sözen’in kariyeri için en keyifli yıllardan biri oldu diyebiliriz.

5. Hazal Subaşı / Nehir

Senelerdir pazartesilerin favorisi ve genelde reyting birincisi olan Çukur, bu sene de izleyiciyle birlikteydi. Sürekli yeni isimlerin eklendiği kadrosunda ise en çok dikkat çeken isimlerden biri Nehir karakterini canlandıran Hazal Subaşı oldu. Doğal halleriyle seyirciye keyifli performanslar sunan Subaşı, aynı zamanda listemizdeki en genç isim!

6. Öykü Karayel / Meryem

En iyi Netflix projemiz olan Bir Başkadır, şahane oyunculukların bir araya toplandığı da bir diziydi aynı zamanda. Ana karakter olan Meryem’e hayat veren Öykü Karayel ise, bu yazıda anmak istediğimiz son isim.

Bahsi geçen tüm kadınların emeğine sağlık diyor ve 2021’de güzel işlerde buluşmayı diliyoruz! 🧡

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!