Atiye 2. Sezon 7. Bölüm | Ebediyet

Hızlıca biten, ne olduğu pek anlaşılmayan bir bölümdü. Daha doğrusu geçiş bölümüydü. Sezon finalinden önceki son bölüm olduğu için, heyecanımız gittikçe artıyor.

Elif, Atiye’nin kız kardeşi olduğunu duydu ama buna ne tepki verecek bilmiyoruz. Muhtemelen babasına soracaktır, cevap bulamazsa abisine, en son ulaşabilirse bizzat Atiye’ye diyeceğim ama durumlar meçhul. Erhan’ın halini çok merak ediyorum.

Serdar’ın Erhan konusundaki görüşlerini öğrenmiş olduk. Tahmin ettiğimiz gibi, sadece amaçları uğrunda kullanmak için yanına almış onları. Gözünü kırpmadan vurdu. Yeri gelmişken, Atiye’nin o ana tepkisi de, Beren’in oyunculuğu da çok kötüydü o sahnede. Alışamıyorum abi bu karakterin ölümü bu kadar sakin karşılayıp hemen atlatabilmesine. Bir de sonradan bahsederken de aynı rahatlık, cidden şaka gibi. Anladık normal biri değilsin, ama bu kadar da olmaz ki ya. Erhan’a aşıktın bir de, doğumu tüm dünyayı etkileyecek karnında bebeğin babası o. Hayret bir şey gerçekten! Hikayenin bu yönlerinden çok rahatsızım anlayacağınız.

Erhan’ın burada ölünce diğer tarafta uyanmasını hiç beklemiyordum yalan yok. Şok oldum. Şimdi buradaki gerçeklikten, yani Atiye’nin yanında bulunması gereken yerde yok mu oldu? Yoksa iki ayrı şekilde varlığını sürdürebilir mi diye de sorasım geliyor ama pek mantıklı değil gibi.

Sözlerde “ancak kadınla erkeğin bir araya gelişiyle mümkün olur” tarzı bir şey vardı. Dolayısıyla kapı için Erhan’a da ihtiyaç var bence. E ama o öteki dünyada gözlerini açtı, sakallı haliyle daha iyi bir görünüşte olduğu dünyada. 🙂

Erhan demişken, Mehmet Günsür, karakterin bu sezondaki hikayesiyle daha iyi uyum sağlamış bence. Ama bağırma sahnelerinin tamamı çok kötüydü. Hannah, Serdar, Nazım’la olanlar.

Nazım’a da gelelim. Kaç bölümdür söyleyeceğim, unutuyorum. Bu beyefendi açık ara farkla kastın en kötü performans sergileyen oyuncusu çok üzgünüm. O kadar yapay, o kadar eğreti ki. Sürekli gülesim geliyor. Beden dilini de, sesini de çok kötü kullanıyor. Eminim bu konuda bütün izleyiciler benimle hemfikirdir.

Son bölümü deli gibi merak ediyorum. Eğer hiçbir şey açıklanmayıp bütün konular açık bırakılırsa gelecek sezona kadar kriz geçiririm herhalde. İşler şu an çok kızıştı, bütün bombaları patlatmanın tam zamanı! Görüşmek üzere.

 

Önceki Bölüm Yorumu

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!