Atiye 2. Sezon | En Etkileyici Replikler

Atiye’nin 2. sezonu geldi ve hep birlikte hemen izlemeye koştuk. Biz bu sezonu sevdik Konuşulacak çok şey var elbette ama bu yazı için, her biri farklı konularda ve farklı kişilerin ağzından söylenmiş gibi gözükse de, aslında benzer konulara odaklanmış ve belirli bir konu çevresinde toplanan etkileyici replikleri derledik! Keyifli okumalar.

 

“Hafıza dediğimiz şey kilitli odalar gibidir. O odalar sadece geçmişe değil, başlangıca kadar uzanır, her şeyin en başına. Belki de başlangıç, şimdidir.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Sen buna yaşamak mı diyorsun? Her gece aynı kabusları görüyorum, her sabah aynı vicdan azabıyla uyanıyorum ben. Kendi günahımın bedelini ödüyorum onlardan uzak durarak.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Bana ne dedi biliyor musun? Yaşanacakları biliyormuş çünkü onları zaten yaşamış. Zihin yaşamadığını bilmezmiş. Her şey hafızalarımızın çekmecelerinde gizliymiş. Bu yüzden onları rüyalarımızda görüyoruz.” 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Sen tüm kainatın annesisin. Doğanın kendisisin. Zamanın ötesinden gelen ilahi güçlerin toplamısın. Ruhların kraliçesi, hayat ve ışıksın. Sen hep olansın, hep olacak olan. Sana Venüs derler, ya da İsis. Her alemde rastlanır olansın. On bin isimli tanrıçasın. Ve benim için tek olansın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Her ruh kendi hayat planını gerçekleştirir. Onun gidişi senin suçun değildi, sen ne vakit vazgeçtin yaşamaktan? Babana yolu sen göstereceksin, şafağın sana söyleyecek sırları var Erhan. Orada gördüklerini ne vakit unuttun? Orada verdiğin sözden ne vakit caydın? Şehvet ve sevgiyi ne ara birbirine karıştırdın, sen sevmeyi ne vakit unuttun? Seni kandıran gerçekten o muydu, yoksa sen mi onu kandırdın? Sen bunları hiç unutmadın ki.. Sevmekten vazgeçmek için ne bahanen vardı? Hala bir şansın var!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!