tds_thumb_td_300x0
7 Maddede Ateş Acar!

ATEŞ AÇAR,KARABATAK YA DA HİÇ KİMSE !

7 MADDEDE ÖZETLEDİK ?

1-) Onu Ateş, Karabatak,AteşAçar, Arslan, Hiç Kimse, Mansur yahut başka bir şekilde tanıyor olabilirsiniz. Ama kısaca genç kızların sevgilisi de diyebilirsiniz.

 2-) Hızlı bir delikanlı ama çapkını kabul etmiyor. Komutanına taktik verecek kadar da profesyonel bu konuda. Teknik takipteki arkadaşlarına bir çok kez şov yaptığı konusunda biz hemfikiriz. Kendi deyimiyle “Kadınlar hakkında bir çok şeyi iyi biliyor.” 

3-) Çapkın imajının tam zıttında, içinde sol taraflarda bir yerde aşık Ateş yatıyor. Gözden ırak olan gönülden ırak olmuyor onun için, canından dönüyor ama sözünden dönmüyor, imkansız aşk onun için asla engel değil. Aynı zamanda aşka sadakat konusunda bir dünya markası.

4-) Belki de hepimizi en çok yaralayan nokta. Yetimhanede büyümesine, beklemesine rağmen gelmemeleri. Ama o o kadar özel bir insan ki yetimhanede bile kendine aile sayabilecek dostluklar edinebilecek kadar güzel bir kalbi var. ❤ Ama yine de vurulduğunda kapısında bekleyecek 2 kişi olamayacak kadar yalnız.

5-) Orta Doğu ve Balkanlar’ın en kaliteli istihbarat elemanı karşınızda. Şive desen onda, dil desen onda, yetenek desen yine onda. Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz. 6-) Başçavuş Acar ? Profesyonel Türk askeri. Rütbesi gereği olağanüstü durumlarda tim komutanı.

7-) Son olarak dostluklarına da değinmeden geçemeyiz. Arkadaşları için canını feda eder ama ağzının pek sıkı olduğunu söyleyemem. İstihbaratçı adam sonuçta ağzında bakla ıslanmamasını da yadırgayamıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!