Bollywood Oyuncuları Türk Oyuncularla Film Yaparsa Nasıl Olur?

Hadi biraz hayal kuralım mı? Biliyoruz yapılması güç bir durum ama hayal kurmaktan zarar gelmez. Bilmiyoruz belki gerçekleşebilir de. Eğer Bollywood ve Türkiye ortak bir proje yapsa, başrollerinde ise hem Bollywood’dan hem de Türkiye’den oyuncular yer alsa kimler olurdu? Gelin hep birlikte inceleyelim. İyi eğlenceler.

1. Burak Özçivit & Katrina Kaif

Burak Özçivit, Türkiye’nin yetenekli ve yakışıklı oyuncularından bir tanesi. Katrina Kaif ise Bollywood’un en güzel kadınlarından bir tanesi. İkisi bir araya gelip aksiyon filminde yer alsa muhteşem olmaz mıydı? Ülkeleri için özel olarak ortak bir olayda görevlendirilen bir ajan belki de.

2. Çağatay Ulusoy & Deepika Padukone

Bir tarafta ülkemizin en yetenekli erkek oyuncularından olan Çağatay Ulusoy, diğer tarafta güzelliği ve yeteneğiyle kendisine hayran bıraktıran Deepika Padukone. Eminiz ki filmde hem güzellikleriyle hem de yetenekleriyle göz doldururlardı.

3. Yağmur Tanrısevsin & Aditya Roy Kapur

Yağmur Tanrısevsin ülkemizin güzel, yetenekli ve şirin oyuncularından bir tanesi. Aditya Roy Kapur ise Bollywood’un en şirin, masum aynı zamanda yetenekli oyuncularından bir tanesi. Yağmur Tanrısevsin sert, tüm hayatını işine adayan bir iş kadını, Aditya ise hayattan zevk alan, kendi halinde, rahat bir fotoğrafçıyı oynasa çok güzel olmaz mıydı?

4. Aslı Enver & Ranbir Kapoor

Yetenekleriyle göz dolduran Aslı Enver ve Ranbir Kapoor eminiz ki birlikte çok iyi ikili olurdu. Bir tarafta ataerkilliğe ve kadınlara yönelik toplumsal baskıya karşı çıkan güçlü bir kadın, diğer tarafta ise kadınların erkek gibi çalışabilme kapasitesine inanmayan ukala bir iş adamı. İkisi tanışır ve düello başlar.

5. Kubilay Aka & Alia Bhatt

İkisi de genç, ikisi de çok yetenekli. Alia Bhatt çok genç yaşına rağmen yeteneğiyle büyük başarılar elde etmiş bir oyuncu, Kubilay Aka’da Türkiye’de çok genç yaşına rağmen büyük başarılar elde etmiş bir oyuncu. İkili eğlenceli bir romantik komedi filminde bir araya gelse çok güzel olmaz mıydı?

6. Hande Erçel & Sidharth Malhotra

Biri çok yakışıklı, biri çok güzel. Hande Erçel ve Sidharth Malhotra bence bir araya gelip bir proje yapsa herkesin gözde çiftlerinden olur.

7. Kıvanç Tatlıtuğ & Priyanka Chopra

Kıvanç Tatlıtuğ ülkemizin en başarılı jönlerinden, Priyanka Chopra ise hem ülkesinde hem de Amerika’da önemli başarılar elde etmiş bir oyuncu. Bu çok yetenekli iki oyuncu bir araya gelse ve sağlam bir dram filminde yer alsa muhteşem olurdu.

8. Farah Zeynep Abdullah & Ranveer Singh

İkisi de çok yetenekli, ikisi de çok çılgın. Dünya turu yapma hayallerini gerçekleştiren, çılgın ve korkusuz bir kadın ve Paris’te restorant sahibi, çılgın bir adam. İki çılgın oyuncu bir araya gelince ortaya da çok farklı bir şeyler çıkar eminiz.

9. Aras Bulut İynemli & Shraddha Kapoor

Aras Bulut İynemli ve Shraddha Kapoor ikisi de çoktan kendilerini kanıtlamış yetenekli oyuncular. Aynı zamanda ikisinin sesi de çok güzel. İkili müzik temalı bir projede bir araya gelse bizce harika olurdu.

10. Burak Deniz & Anushka Sharma

Bir tarafta göz önünde olan ve bu durumdan çok sıkılıp, kimselerin kendinin bulamayacağı kasabaya giden bir oyuncu ve kasabada sakin bir hayat yaşayan bir erkek… Eminiz ki Anushka Sharma ve Burak Deniz muhteşem bir şekilde oynarlardı.

11. Pınar Deniz & Varun Dhawan

Varun Dhawan yakışıklı ve yakışıklı olduğu kadar da yetenekli bir oyuncu ve Pınar Deniz’de Varun Dhawan’ın kadın versiyonu. Baskılara dayanamayan çılgın genç kadın evden kaçar ve en az kendisi gibi çılgın bir adamla tanışır. İki eğlenceli oyuncu eminiz ki bizlere çok güzel komedi filmi verebilirlerdi.

12. Mert Fırat & Sonam Kapoor

Kendi kıyafet markasını yaratmış, aşka inanmayan bir kadın ve naif, özgür ruhlu, ilhamını aşktan alan bir şair. Sonam Kapoor ve Mert Fırat birlikte oynasa çok güzel olmaz mıydı?

13. Tolga Sarıtaş & Kriti Sanon

Mesleğine yeni başlamış, sürekli pozitif olan, işine aşık bir öğretmen ve hayatından memnun olmayan, aşka inanmayan aksi bir genç adam. İkili tanışır ve sıradışı şeyler olur. Tolga Sarıtaş ve Kriti Sanon uyumlarıyla çok iyi ikili olabilirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!