tds_thumb_td_300x0
Aşk 101 | En Komik Sahneler!

Selamlar! Hepimiz Love 101 yayınlanır yayınlanmaz koşup izledik ve diziyi malesef bir solukta bitirdik. Yeni sezonun gelmesine uzun bir zaman olduğu için bu süreçte yapabileceğimiz en iyi şey fotoğraf editleri, videolar ve bu tarz yazılar. Hem dizi hakkındaki bilgilerimizi güncel tutarız, sevdiğimiz sahneleri hatırlarız hem de keyifli vakit geçiririz diye düşündüm. O zaman serinin ilki gelsin. Buyrun, en komik sahneleri derledik!

1- Günaydın Allah’ın Belaları

Müdürün çocukları son derece sevgi dolu şekilde selamlaması, onların harika mimikler eşliğinde karşılık vermesi ve Sinan’ın attığı gol 🙂 Gerçekten güzeldi.

 

2- Hiç özür falan dilemeyeceğim

Hiç özür falan dilemeyeceğim diyerek cümleye girip yarım saniye içinde fikrini değiştirmesi.. Çok hoşuma gitti ve dizide komik diye adlandırabileceğimiz anlardan biri bence.

     

3- Senden hoşlanmıyorum

Of Kerem beni o kadar eğlendiriyor ki.😂 Ağzında böreklerle aniden dönüp Sinan’a yükseldi.

Tamam canım asabisin, anladık. Şu tipe şu bakışa bak.

 

4- Sen de nedir böyle torbacı gibi sürekli tedarik halindesin?

İki değişik tipin harika (!) diyaloglarından hoş bir kesit. Kemal’e fazlasıyla hak veriyorum. Sinan su içer gibi içki içiyor.

Hatta o kadar su tüketmediğine de eminim.

 

5- Çok ayıp!

Burcu’nun bilinçaltına çok ayıp demesi.. Kemal hocayla ilgili gördüğü romantik 🙂 rüyadan sonra kalkıp kendine harika tepkiler vermişti. Önce bi dönüp yatağa bakıyor. Yanımda olsa ne güzel olurdu gibisinden herhalde. Sonra da kendini kınıyor.

 

6- Bir, ben hasta olmam. İki, Sinan kadar sağlıksız bi …. görsem

Bu sahne gerçekten o kadar komik ki. Yemin ederim defalarca kez başa sardım ve her seferinde çok güldüm. Efsane olmuş, bin kere de izlesem güleceğim. Kubilay’ın mimikleri ve cümle aşırı aşırı iyi. Şu an bu cümleyi yazarken bile gülmemi durduramıyorum. Göz devirerek söylüyor bir de, harika ya. Antidepresan gibi mübarek. En mutsuz anlarda aç, sinirin bozularak ekrana istemsizce tükürmeli gül. Helal olsun. Çekilirken çok eğlenmişlerdir eminim. Kaç tekrar alındı acaba.😂

 

7- Senin 17 yaşında bi … olarak bana “siz” demen gerekmiyor mu? 

Kemal’in dümdüz bir suratla Sinan’ı inanılmaz güzel şekilde sıfatlandırması umarım bir tek bana komik gelmemiştir. Argo kelimeler ve küfürleri sansürleyerek yazıyoruz ama eminim hepinizin aklında kalmıştır bu sahne. Kalmadıysa da gidip izleyin lütfen. Eğlenmek hakkımız. 

 

Siz de kendi önerilerinizi yorumlarda söyleyebilirsiniz. Başka bir yazıda görüşmek üzere! 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!