tds_thumb_td_300x0
Yeniden Partner Olmalarını İstediğimiz Oyuncular

1- Buğra Gülsoy / Aslı Enver 

Onları kısa süren ‘Bana Artık Hicran De’ dizisinde partner olarak gördük. Şuan da ikisinin projesi var ama bir dram filminde izlesek mesela onları karşılıklı döktürseler onlar oynasa biz ağlasak güzel olmaz mıydı?

2- İlker Kaleli / Burçin Terzioğlu

Onları ‘Poyraz Karayel’ dizisinde beraber izledik ve herkes tarafından çok sevildiler. Her türlü işin altından kalkacaklarını düşünüyorum dram da olsa izlerim komedi de. O zaman hem güldüren hem de ağlatan bir proje de tekrar izlesek onları nasıl olurdu sizce? Çünkü ben onları izlemeyi çok özledim.

 3- Nehir Erdoğan / Özgür Çevik

Onları çoookk eski zamanlarda izledim ‘Yabancı Damat’ dizisi ile belki de ilk severek izlediğim uzun soluklu diziydi (daha 5 yaşımdaydım ama olsun). Onları yeniden beraber ekran karşısında görsek keşke Nehir Erdoğan’da geri döndü hem. Gelelim nasıl bir proje olmasınaa. Son zamanlarda uzak olduğumuz sıcak bir aile ortamı dizisiyle karşımıza gelseler hem eğlensek hem sinirlensek bazen gülüp bazen de ağlasak.

4- Mehmet Günsür / Tülin Özen

Eveett gelelim ilk harcanan çiftime. ‘Beyaz Gelincik’ dizisinin Meryemce ve Mustafa’sı deli dolu aşıklarıydı. İkisinin de şuan da bir projesi yok onları polisiye ve dram karışımı bir dizide yeniden izlesek. Uyumları gene göz kamaştırsa karşılıklı döktürmelerini görseydik, nasıl olurdu?

5-Tuba Büyüküstün / Murat Yıldırım

Güzel zamanlardı… Biz onları’Asi’  dizisinde tutku dolu aşk hikayeleri ile izledik. Yeniden karşımıza bir proje ile çıksalar her zamankinden farklı bir dizi mesela. Senaristlerimizin ellerinden böyle bir proje bekliyorum. 

6- Hazal Kaya / Çağatay Ulusoy

Evettt. Feriha Emir hepimizin bir zamanlar çok sevdiği çiftti. Şuan da ikisi de hala arkadaşken gene bir proje de izlesek. Klişeler bazen güzel olur klişe bir dram filminde izlesek çocuk hasta olsa mesela son günlerin de birine aşık olmak istese ve sosyal medya da tanışsalar kız karakterimizle, aralarında mesafe olsa bir türlü kavuşamasalar.

7-Cansu Dere / Mehmet Akif Alakurt

Bir zamanın en sevilen dizilerindendi ‘Sıla’ dizisi Sıla ve Boran Ağanın hikayesi herkesi cezbetti. İmkansız da olsa o zamanlarda ki halleriyle yeniden partner olmalarını çok isterdim. Dönem dizisine de çok güzel uyum sağlarlardı. 

8- Cansu Dere / Kenan İmirzalıoğlu

Tutku, ihanet, gözyaşı dediğimiz de aklımıza gelen ilk çift Eyşan ve Ezel’dir. ‘Ezel’ dizisinin sevilen ikilisini gene Ezel gibi kaliteli bir projede görmek isterim.

9- Damla Sönmez / Seçkin Özdemir

Onlar unutulmaz bir çiftti. Onları Ceylan ve Korkut Ali rolleriyle ‘Bir Aşk Hikayesi’ dizisinde izledik. Hikayeleri mutsuz sonla bitmişti. Bu sefer de romantik komedi filminde izleyelim onları sonları mutlu etsin. 

10- Beren Saat / Kıvanç Tatlıtuğ

Hala daha finalinde tt olan bir dizi ‘Aşk-ı Memnu’ Bihter ve Behlül’ün yasak aşkının hikayesiydi. Yasak olmaları onlara ayrı bir heyecan tutku katıyordu. Keşke Beren ve Kıvanç’ı gene beraber izleyebilsek. Polisiye bir dizi de izlesek mesela örgütün başı adam ve yeni atanmış bir çocuk sahibi kadın polis sürükleyici bir dizi olurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!