Son olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde ‘Yağız’ karakterine hayat vererek adından söz ettiren Çağlar Ertuğrul’un yeni projesi geçtiğimiz haftalarda belli olmuştu. Çağlar Ertuğrul’un, Söz dizisinin Eylem Mercier’i Meriç Aral’la, ‘Sony İnternational’ ve ‘LuckyRed’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Yanımda Kal’ filminin başrolünde oynayacağı haberi kısa sürede yayılmıştı. Çağlar ve Meriç fanları bu ikilinin bir araya gelmesine çok sevinmişti fikrimizce. Ayrıca ikili, sosyal medyada yaptıkları eğlenceli paylaşımlar sonucunda da filmin kamera arkasında güzel bir dostluk kuracaklarının sinyallerini vermişlerdi 🙂 

Çağlar Ertuğrul’un çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilecek olan filmde ‘Emir’ karakterine hayat vereceğini öğrendik.

Romantik filmlerin sevilen yönetmeni M. Uğur Yağcıoğlu’nun yönetmenlik koltuğunda yer aldığı ‘Yanımda Kal’ın senaristliğini ise Çağlar Yurt kaleme alıyor. 

Meriç Aral’ın tatilden dönmesiyle,film ekibi dün sete çıktı. Başrolleri paylaşan Meriç Aral ve Çağlar Ertuğrul kameraların karşısına geçtiler. Birbirlerine yaptıkları göndermelerden keyifle bahseden ikilinin eğlenceli halleri yüzleri güldürdü. 

Gün içinde ikiliden gelen haberler sayesinde YanımdaKal etiketi gündeme girmeyi başardı. Çağlar Ertuğrul’un daha önce yer aldığı dizilerde de ekiple çok güzel dostluk kurduğunu ve çok troll bir insan olduğunu bilmeyen yoktur herhalde. Meriç Aral’ın da sosyal medyada yaptığı paylaşımlara bakılacak olursa bu ikili çok iyi anlaşacak. Ee set arkasında iyi anlaşabilmeleri filmde de mükemmel bir iş çıkaracakları anlamına gelmez mi?

Biz film haberini aldığımız günden beri sevinçle ve heyecanla gelişmeleri takip ediyoruz. İki yetenekli genç oyuncunun da çok güzel işler başaracağına eminiz. Hadi bakalım gelsin yeni gelişmeler,yeni troll’ler,harika işler!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz