Unutulmayan AlSel Sahneleri

Bu yazımızda Güneşin Kızları’nın hem asi hem sevimli çifti Ali ve Selin’in özlenen sahnelerini derledik. 4 yıl geçmesine rağmen Güneşin Kızları sosyal medyada hâlâ kitlesini korumaya devam ediyor. İşte Uzay Fandom’un en sevdiği AlSel sahneleri!

1- Rüzgarda aşk itirafı

                Güneşin Kızları – 16.Bölüm

Kesinlikle tüm Uzay Fandom’un en sevdiği sahne ve bence Türk dizi tarihinin en etkileyici aşk itirafı sahnelerinden. Unutulmayan en özel sahne.. Koca Gözlü Kız ve Uzaydaki Mavi Gözlü Çocuk çok özlendiniz. Selin’in başkasını sevdiğini söyleyecek diye çok korkmuştu Ali, kendi adını duyunca rahatlamıştı.

2- Selin’in gelecek hayali

Güneşin Kızları – 26.Bölüm

Selin’in 10 yıl sonra Ali ile olan hayali.. Uzay bebek seni görmeyi çok istemiştik. Ali ve Selin’i birleştiren en güzel yerdi Uzay.. Yıllar geçsede ne Uzay bebek unutulur ne de aile olmuş AlSel. Selin istediği hedefe ulaşmış ve oyuncu olmuştu. 10 yıl sonra bile Ali ile olmayı istiyordu.. Umarım Londra’da çok mutlusunuzdur.

3- Baş döndüren öpücük

 

Güneşin Kızları – 8, 9. Bölüm

AlSel’in ilk öpüşmesiydi. Deniz kenarı ve AlSel.. Hâlâ YouTube’da izlenmesi artıyor. Ali acısını aşık olduğu kızın dudaklarında bırakmıştı. Selin’in tepkisini düşünmeyerek, hoyratça öpmüştü. Selin kızsada hoşuna gitmişti yani bize öyle geçmişti.

4- Ali’nin aşk itirafı

Güneşin Kızları – 12.Bölüm

Ali’nin Selin’e ilk kez aşkını söylediği sahne. Ali sarhoşken sizce de çok tatlı değil mi? Selin’in onunla ilgilenmesi.. Hem de mecbur bile değilken. Sadece ilgilenmek istediği için ilgilenmesi.

“Ben aşık oldum.. Koca Gözlü Kız’a.”

“Kime?”

“Selin..”

Ali unutsada Selin unutamıyor söylediğini, nasıl unutsun ki?

5- Uzayda bir psikopat

Güneşin Kızları – 11.Bölüm

Ali ve kimsenin olmadığı, sessiz uzayı.. Bir tek Selin’e yer vardı. Biz o uzayı çok derinde hissettik.. Ali, Selin’i hep uzayına hapsetmişti. Oradan kimsenin çıkarmaya gücü yetmezdi çünkü. Hem kırılır hem de kırarlardı birbirlerini ama asla Selin girdiği o uzaydan çıkamazdı.

6- Rüzgara fısılda..

Güneşin Kızları – 15.Bölüm

Ali ve Selin’in kırılma anlarından biriydi bu sahne. Ali, Selin’in her acısı yüzüne vurduğunda yanındaydı.. Onu asla bırakmazdı. Bırakmadı da, onunla İzmir’e bile gideceğini kanıtladı. Ne büyük aşktı Ali ve Selin’in aşkı.

Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş’ın mükemmel oyunculukları Ali ve Selin’in hikâyesiyle birleşince harika sahneler ortaya çıkıyor.

Uzay Fandom’un daha unutamadığı ssahneler var ama benim Top 6 listem bu şekilde.

Hande Erçel’in de dediği gibi; “AlSel, Uzay Fandom.. Ona neler neler sayarım var ya..”

“Londra’da mutlulardır, sarılıp kalmışlardır öyle.” 🍁

Sizde favori sahnelerinizi yorumlara yazmayı unutmayın. Sağlıcakla kalın. 🧚🏻‍♀️💗

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!