tds_thumb_td_300x0
Ufak Tefek Cinayetler 29. Bölüm: Oya İçin Yeni Bir Hayat Başlıyor!
Ufak Tefek Cinayetlerde 29. Bölümdeyiz! Neler oldu neler?
Muhteşem bir bölüm geldi bu sefer öncelikle bunu belirtelim hepimizin uzun zamandır istediği tarzda bir bölümdü heyecanla izledik. Peki bu muhteşem bölümde neler oldu bir göz atalım..
Hatırlarsanız bir önceki bölümde Oya ve Merve kaza yapmıştı ve Merve oyayı orada bırakıp gitmiş,ölüme terk etmişti. Ama oya kurtulmayı başarıyor Merve ne yaparsa yapsın ölmüyor yani 🙂 Peki küçük Oya Toksöz yaşıyor mu ? Şükür ki bebişimiz de gayet iyi artık ona bu saatten sonra hiçbir şey olmaz..yani umarız olmaz. Merve oyayı bırakıp gitti ama aklı onda kaldı acaba oya gerçekten ölseydi ömrü boyunca vicdan azabı çeker miydi ? Burasını bilemeyiz..
Tekrar oyaya dönecek olursak onun planı bitmiyor çünkü Merve onun mesleğine ve canına kast etti artık sağlam bir cezayı hak ediyor. Oya arabadaki konuşmaları kaydetmiş alenen onu tehdit ediyor ve Mervenin evini istiyor! Evet Mervenin bütün sarmaşığa yukarıdan baktığı kartal yuvasını istiyor oya! Aklında Merveyi gönderip sarmaşığı temizlemek ve temiz bir ortamda çocuğunu büyütmek var. Tabi Merve bebeği bilmediği için bütün bunlardan bir haber.
Bunlar olurken Serhan her yerde oyayı arıyor, kafasındaki soru işaretlerinin cevaplarını istiyor. Bunun içinde başkalarına başvuruyor. Taylana,annesine ve Edip’e gidiyor. Aslında bunları yapmasına hiç gerek yoktu Serhanın tek yapması gereken koşulsuz şartsız oyaya inanmaktı. Tabi ki bir yandan haklı bir sürü şey oldu ama yinede oyaya inanması gerekiyordu keşke her şeyi açık açık konuşsalardı. Diğer tarafta zaman ilerliyor, Merve için vakit daralıyor evi satacak mı ? Merve çok kıymetli evini oyaya satmak zorunda kalıyor ve sarmaşıktan taşınıyor. Oya için yeni bir hayat başlıyor yeni ev,yeni başlangıçlar..Merve Aksak keşke yaptığı kötülüklerin bir gün elbet onu bulacağını bilseydi,bilse belki bütün bunlar yaşanmazdı.
Bunları geçip son sahneye gelelim yani bölümün finaline..Oya eve tanışınınca Serhan geliyor. ‘İyi biri olman ya da bunları yapıp yapmadığın benim umrumda değil..ben senden vazgeçmiyorum oya ve hiçbir zamanda vazgeçmeyeceğim!’ diyor. Aslında oya Serhan’ın onu doğru bulduğu için onunla olduğunu düşünüyordu ama öyle değilmiş. Çünkü Serhan Aksak Oya’nın bütün bunları yapmış olduğunu, kötü biri olduğunu düşündüğü halde ondan vazgeçmiyor..Serhan oyaya gerçekten aşık ve ondan asla vazgeçmeyecek..Bu güçlü ve bitmeyen aşk onları barıştırabilecek mi ilerki bölümlerde göreceğiz..
Evet sevgili utc sevenler 29. Bölümde bunlar oldu uzun zaman sonra böyle bir bölüm izlemek hepimizi çok mutlu etti umarız diğer bölümlerde en az bu bölüm kadar iyi olur..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!