She Hulk 7. Bölüm Yorumu | Küçük Bir İnziva

Sonunda Jennifer ‘normal’ bir ilişki içinde!

Bakın She-Hulk demedim, Jennifer dedim. Çünkü genelde daha önce sohbet uygulamaları yoluyla tanıştığı kişilerden pek verim alamamıştı, erkekler onun She-Hulk oluşunu çekici buluyorlardı. Ama Josh öyle mi <3 Bir önceki bölümde düğünde gayet olağan bir akış ile Josh’la tanışması Jennifer’a da bana da iyi geldi açıkçası. She-Hulk’un 7. bölümünde de ikiliyi tatlı tatlı flörtleşirken izliyoruz.

Maşallah dediğim kırk gün yaşayacak da Josh, Jennifer ile birlikte olduktan sonra birden mesajlarına cevap vermemeye başlıyor. Eminim ki bir açıklaması vardır demek istiyorum. 🙁 Bu arada Jennifer’ın da iş hayatında gelişmeler oluyor tabii. Kendisi Yılın Kadın Avukatı için aday gösteriliyor. Bu onun pek dikkatini çekmese de kafasını oyalayacak başka bir olay yaşanıyor. Blonsky’ın şartlı tahliyesini ihlal etmesi. Bununla kim ilgilenecek tabii ki avukatı She-Hulk.

Ama bu konuyla ilgili sanıldığı gibi bir olayın olmaması Jennifer’ın pazar gününün yarısının boşa gitmesinden başka bir şeye yaramıyor. Bir de üstüne arabası perte çıkan Jen, Blonsky’nin şehirden uzan evinde vakit geçirmek zorunda kalıyor. Birkaç dakika boyunca neden bu sahneleri izliyoruz diye sorgulasam da sonradan çok da fena olmadığına karar verdim. Jennifer grup terapisi tadında geçen birkaç saatlik inzivadan sonra Josh’u aklından biraz olsun çıkarmaya başladı.

Bölümün sonlarına doğru iste beklediğim asıl gelişme yaşandı. Tabii ki de Josh’un ortadan kaybolmasının bir sebebi olacaktı bu şekilde diziden ayrılacak değil. Ama içimden bir ses bu kayboluşun en baştan beri olumsuz bir yanı olacağını söylüyordu. Bölüm sonunda da zaten bunu izledik. Jennifer’la geçirdiği gecenin ardından Jen henüz uyanmadan Josh yapması gerekenleri yaparak onu terk etmiş. Jennifer’ın telefonunun içeriğini kopyalamak en masumu kalıyor. Çünkü Hulkking’e attığı mesajdaki emojilerden birinde şırınga var. BOM. Jennifer’ın kanını gerçekten alabildi mi? Belki de karşı tarafa oyun yaparak Jen’i kurtarıyordur. Keşke öyle olsa. Bir sonraki bölümde izleyeceğiz. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!