She Hulk 3. Bölüm Yorumu | Yeni bir HULK mu geliyor?

Daha bir önceki bölümde halkın sevgisini kazanmayı başaran She-Hulk yeniden hedef noktası mı oldu? Peki neden?

Tabii ki de Abomination yüzünden. Hücresinden kaçıp bir dövüş kulübünde yakalanan Abomination’a yardım eden Wong ise bu bölümün ana konusu. Bütün bu olanların suçu da kime atılacak, Jennifer’a.

Tüm TV kanalları She-Hulk için eleştirel yönde yayınlar yaparken sosyal medyanın da gündeminde She-Hulk’a olan eleştirilerin yer alması sanki biraz tanıdık geldi. She-Hulk’un ilk fragmanının yayınlanışından beri orada burada okuduğumuz ”kadın Hulk mu olur, özentilik” vs gibi görüşlerle adeta dalga geçilmiş bu bölümde. Güzel.

Emil’in hapishaneden kaçmasına halk da dahil herkes tepki verse de Jennifer tüm tepkilere rağmen onun avukatlığını yapmaktan vazgeçmiyor. Wong‘u da tanık olarak ayarladıktan sonra ortam biraz yumuşuyor diyebiliriz ama hala halkın tepkisinden çekinildiği de ortada.

Dennis Bukowski’ye gelelim.

Megan Thee Stallion sandığı için birlikte olduğu Asgard (Thor’a selam) halkından olan Runa ile davalık olan bir Dennis Bukowski. Kendisinin Jennifer ile bir zamanlar bölge savcısının ofisinde birkaç yıl birlikte çalışmışlığı var. Sadece iş değil normal bir arkadaşlık düzeyleri de mevcut. Neyse, Dennis Runa’ya kaptırdığı 175.000 doların peşinde. Bu yüzden de İnsanüstü Hukuk Bölümü’ne başvurmuş.

Dizinin başında İnsanüstü Hukuku Bölümü’nü duyduğum zaman heyecanlanmıştım. Tamam bir Thor‘u göreyim demiyorum da yine de ne bileyim bunlarla mı uğraşacağız gerçekten? Kenarda kalmış bütün karakterleri her bölüm birer birer alalım ve hatırlatalım. Şöyle vurucu bir olay yaşanacaktır umarım She-Hulk’ta. Yoksa dizi başta aldığı eleştirileri gerçeğe çevirmeyi başaracak bu gidişle.

Dennis ile devam edeyim. Kendi mahkemesinde istediği sonuca ulaşamayan Dennis için şimdi de Jennifer’ın tanıklık ettiğini izliyoruz. Daha ne kadar dallanıp budaklanacak bu konu bilmiyorum. İnsanüstü Hukuk Bölümü’nün üst düzey dava çözücü avukatı Jennifer, Dennis’i de bu işten kurtardıktan sonra iyilik meleği olmaya devam edip Emil’in davasına geçiyor. Ve tabii ki beklenen sonuç. Bay Blonsky’ın şartlı tahliyesi onaylanıyor ama Abomination’a dönüşmemesi şartı ile.

Bölümün sonunda She-Hulk’tan kanını almaya çalışan bir mini çete ile karşılaştık. Şimdilik She-Hulk bununla baş edebildi ama kanına ulaşıp kendini Hulk’a çevirme gayeleri olan hayalperest kim merak ettim doğrusu. İleriki bölümlerde ortaya çıkar elbet. Şimdilik görüşmek üzere.

She-Hulk 1. Bölüm Yorumu İçin Tıklayın

She Hulk 2. Bölüm Yorumu İçin Tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!