Menajerimi Ara 5. Bölüm | Hayat

Çok güzel bir bölümdü, gerçekten keyif alarak izledim. Barış’ın, en sinirli olduğu anlar dahil olmak üzere sürekli Dicle’ye sanki adı yokmuşçasına asistan kız demesi, avanak Kıraç’ın yaptığı ihanetin yanına kar kalması hatta üzerine övgüler yağması, pislik Gülin’in her zamanki iğrençliği ve Jülide’nin sahnesinin kesilmesi 🙁 dışında hep güzel şeyler oldu.

İrem Derici’nin sahnesini beğendim. Kendisini kişisel olarak çok sevmemekle birlikte, zaman zaman kendine has tavırlarını eğlenceli bulan ve sesiyle şarkılarını seven biri olarak, konuk olduğu anları beğendim. 

Dicle’nin bu bölüm Barış’ın gelgitlerinden bahsetmesi çook iyi oldu. Nihayet sesimiz duyulmuş da, sanki bize “tamam farkındayız, biliyoruz farkındayız Barış bi öyle bir böyle, ama halledeceğiz” mesajı verilmiş gibiydi. Daha fazla dengesizlikler içinde görmeyiz umarım çiftimizi. Zaten Beren’in de yavaş yavaş kıza bilinmesi canımı çok sıkıyor, neyse.

Şükran Ovalı enerjisini sevdiğim veya ekranda izlediğim biri değil, ama bölümde gayet hoşuma gitti. İşlenen konu da, oyunculuk da gayet iyiydi. Başarılı, etkileyici buldum.

İtiraf edeyim, Dicle’nin ilk maaş tatlısı kısmında biraz duygulandım.. Kıraç’ın dolan gözleri, o kısmen mahçup, ne söyleyeceğini bilmez halleri dokunaklıydı. Tabi bu demek değil ki affedildi ya da nefretim azaldı. Asla! Bu yolda tek başıma bile kalsam vazgeçmeyeceğim bir dava bu. Sonsuza kadar kinliyim.🤞

Feris’in aşk hayatı kısmını da beğendim. Adamla aralarının düzelmesi, içten şekilde hatasını anlayıp özür dilemesi, sonra birlikte vakit geçirmeleri ve itiraf.. Güzeldi. Sevindirdi.

Dizinin gidişatında en sevdiğim şeyler Feris’le Dicle arasındaki ilişkinin güçlenmesi, samimiyetlerinin artması, inanılmaz keyif alıyorum bu ikiliden. Gün geçtikçe birbirlerini daha iyi tanımaları kalp ben. Çınar’ın Jülide’yi kollayan destek olan hallerini ve Feris & Çınar dostluğunu da seviyorum. İçimi ısıtıyor tüm bunlar.

Kıraç’ın başka ajans mevzusunun böyle sonlanması çok rahatsız edici. Umarım sonradan ortaya çıkar bir şekilde diyeceğim ama bilmiyorum.. Dicle çok üzülür, diğerleri de tabi. Her halükarda tatsız bir mesele ama ne bileyim, sıyrılmasaydı işte keşke böyle.

Sonraki bölümlerde görüşmek üzere, sevgiler.

 

Önceki Bölüm Yorumu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!