Menajerimi Ara 10. Bölüm Fragman Yorumu! | Neler Olacak?

Korktuğumuz başımıza gelmedi. Fragmanlar 10/10 maşallah. Önce, Kıraç’ın bir şekilde anlayıp ya da öğrenip Dicle’yi bu durumdan kurtarmasını gördük, tabi Beren’in yaptığını saklamayıp ifşa etmesini de aynı zamanda. Büyük bir oh çektik ne yalan söyleyeyim. Şımarık bir zavallı olarak, çok daha fazlasını hak ediyor tabi ama bu da şimdilik yeterli. Minik kelebeğim Dicle’ye suç kalmasın da..

 

 

 

 

 

 

 

 

Sonra Barış dengesiz Havas’ın Emir’i görüp kıskançlık kudurmasını. 🤓 Ama biz uyardık, kaç kere söyledik, yanlış yapıyosun kral dedik. Dinlemedi ki zırto. Neyseki aklı başına geliyor da, yavaştan çözülecek gibi artık şu saçmalık. Beren’le zoraki sürdürdüğü ilişkisi bir an önce bitip Dicle’yle yoluna baksa süper olacak. Tabi senaristlerimiz illa ki Beren’i daha şeytan, sürekli kötülük planlayan birine dönüştürür muhtemelen ama napalım. Başa gelen çekilir.

Kıraç & Dicle konuşması iki saniyelik görünmüş olsa bile hepimizin içine dokunmaya yetti her zamanki gibi. Bu baba kız bizim vicdanımıza oynuyor sürekli. 🥺 Haksızlık bu, ben hala çok kızgınım o adama. 

Dicle’nin ilk baştaki hali gibi olmaması, olumlu anlamda değişmesi beni çok sevindiriyor. Demek istediğim, kendini ezdirmiyor, sesini çıkarıyor. Tepkisini gösteriyor bir şekilde. Beren hadsizine söylediği “ailenle aran açıldıysa benim suçum değil” cümlesi de, Barış’a çektiği “hayırdır ne hakla trip atıyorsun, kimsin ki” dozundaki ayar da çok güzeldi. Böyle devam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beren’in saçmalıklarından gerçekten çok sıkılmış durumdaydık. Umarım annesi fazla yumuşak davranmayıp gereken tavrı koyar bu yalan konusunda, tabi yalan demişken, büyük sırrın ortaya çıkma durumu da var.. Kıraç’ın evliliği bu sefer cidden tehlikede gibi. Bakalım nasıl hallolacak.

Barış’ın nihayet Beren’in yüzüne gerçekleri haykırması da bir diğer iyi şey. İnşallah o sahnede ayrılmışlardır. Sonra kırdığı için özür dileyecekse dilesin ama sanmıyorum Beren’in sakinleşip Dicle’den nefret etmeyi bırakacağını. 

Oyuncu hikayeleri konusunda pek bir şey görmedik ama onu da merak etmiyor değilim. Dizinin asıl konusu için önemli bir konu sonuçta malum.😂 Göreceğiz. Görüşmek üzere! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!