Kusursuz Kiracı Yakında Başlıyor!

Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in başrolünde olduğu Kusursuz Kiracı 8 Ağustos tarihinde ilk tanıtımıyla karşımıza çıkmıştı. Korku filmlerini andıran havasıyla merak uyandıran dizi, son zamanlarda gördüğümüz en sıradışı yerli dizi fragmanı olmayı başardı diyebiliriz. MF Yapım’ın hazırladığı ve Yusuf Pirhasan’ın yönettiği Kusursuz Kiracı Fox Tv’de yayınlancak. Kadın ana karakterin ismi ise Mona.

Dizinin, tecrübeli isimlerin de bulunduğu kadrosunda Umut Kurt, Melisa Döngel ve Serkay Tütüncü gibi son zamanlarda aktif olan oyuncular da yer alıyor. İlk tanıtımından 1 hafta sonra yeni bir videoyla daha karşımıza çıktı Kusursuz Kiracı. Ama bu sefer çok daha eğlenceli ve ilgi çekiciydi.

Karakterlerin, dizinin konusunu hep bir ağızdan müzikal bir dille anlattığı fragman sosyal medyada çok konuşuldu ve yenilikçi tarzı sebebiyle bolca takdir topladı. Genellikle yurtdışında gördüğümüz bir yöntemi kullandıkları ve içimizi daraltmayan, dramdan öğürtmeyecek gibi duran bir “apartman” dizisi oldukları için ekibi şimdiden tebrik ediyorum. Tek sevmediğim yönü ana karakterimizin partneri olan beyefendi oldu. Yani aşk illa eklenir, bir kısım seyirci için mecburiyet gibi görüldüğünden ancak keşke oyuncu başka birisi olsaydı. Tanıyanlar beni anlayacaktır. 🙂

Ne Zaman Başlıyor?

Dizinin ilk bölümü için verilmiş net bir tarih henüz yok ancak sezon açılırken, bu ayın sonlarında veya Eylül’ün başlarında yayına gireceği öngörülüyor. Kadrosundaki diğer isimler; Bennu Yıldırımlar, Ruhi Sarı, Rüçhan Çalışkur, Beyti Engin, Özlem Tokaslan, Umut Kurt, Deniz Cengiz, İncinur Daşdemir ve Nilsu Yılmaz.

SENARİST: NERMİN YILDIRIM

YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU

Umarız sürükleyici, eğlenceli bir iş olur ve reyting savaşlarına yenik düşmez. Fox’un güzel dizi harcama konusundaki sabıkası epey kabarık çünkü.. Görüşmek üzere.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!