Herkes bu yüzleşmeyi bekliyor!

‘Çukur’da yarın akşam başlayacak altı bölümlük yüzleşme serisinin heyecanı ünlü isimleri de sardı! Dizinin fanı ünlüler, Vartolu’nun kimliğinin ortaya çıkacak olmasını yorumladı.

‘Çukur’da yüzleşme serisi başlıyor. Dizinin yarınki bölümünde, Erkan Kolçak Köstendil’in canlandırdığı Vartolu’nun gerçek kimliği ortaya çıkacak. Peki gerçeklerle yüzleştiğinde Aras Bulut İynemli’nin can verdiği Yamaç’ın tepkisi ne olacak? Bu sorunun cevabını herkes gibi ‘Çukur’u heyecanla izleyen ünlüler de merak ediyor. İşte “Bu bölüm çok heyecanlı olacak” diyen ünlülerin yüzleşme serisine dair tahminleri…

Buğra Gülsoy 

‘Merakla bekliyorum’

‘Çukur’ dizisinin başarısını neye bağlıyorsunuz?

Çok güzel bir iş. Gerçekten herkesin eline sağlık. Çok güzel yazılıyor, çok güzel çekiliyor ve çok güzel oyunculuklar var.

Vartolu’nun sırrı ortaya çıkıyor, sizce neler yaşanır?

Sırlar açığa çıkıyor, yüzleşmeler başlıyor, ben de merakla bekliyorum.

 

 

Aynur Aydın 

‘Yamaç, büyük bir şoka girecek’

Yamaç, Vartolu’nun abisi olmasından nasıl etkilenir?

Yamaç çok büyük bir şoka girecek ve yıkım başlayacak. Yamaç’a her şey anlamsız gelecek, Vartolu kardeşi ancak diğer abisini öldürdü. Hesap soracak, neden böyle olduğunu anlamaya çalışacak.

Sizce Vartolu’nun kimliği hangi sahnede ortaya çıkar?

Bence çocukluğunu geçirdiği evdeki sahnede ortaya çıkacak, köşeye sıkışacak.

 

Şebnem Bozoklu

 ‘Heyecan tırmanacak’ 

Çukur’un 6 bölümlük yüzleşme serisinde neler yaşanır?

‘Çukur’ çok beğendiğim, severek izlediğim bir dizi. Olaylar gerçekten çok karışacak. Dizi çok daha heyecanlı hale gelecek. Beklenmedik gerçekler ortaya çıkacak. Çok sevdiğim 2 arkadaşım Erkan Kolçak Köstendil ve Rıza Kocaoğlu oynuyor dizide. Vartolu ve Aliço’ya benden selam olsun. İlerleyen bölümlerde acayip şeyler olacak bence.

 

Emine Ün

‘Ortalık çok karışacak’

‘Çukur’da bu hafta olaylar nasıl gelişir?

Yamaç’ın Vartolu’nun abisi olduğunu öğrendiğinde vereceği tepkiyi çok merak ediyorum. ‘Çukur’ sürprizlerle dolu bir dizi. Neler olacağını tahmin etmek zor. Sadece şunu söyleyebilirim, ortalık çok karışacak.

 

 

Serap Tibuk

‘Abisi olmasını yadırgamaz’

Vartolu ile Yamaç’ın kardeş çıkmasından sonra neler yaşanır?

Neler olacağını tahmin etmek zor ama bence Yamaç, Vartolu’nun abisi olduğunu öğrendiğinde mutlu olacaktır. Zaten, Vartolu’nun Çukur’dan olduğunu öğrendi, abisi olmasını da yadırgamayacaktır.

 

Demet Sağıroğlu

‘Sürprizlerle dolu bir dizi’

Gerçekler nasıl ortaya çıkacak sizce?

‘Çukur’ sürprizlerle dolu bir dizi, Vartolu’nun kimliğinin nasıl açığa çıkacağını tahmin etmek gerçekten zor.

Yamaç’ın tepkisine dair bir tahmininiz var mı?

Başından beri seyirci bunu tahmin ediyor ancak Yamaç gerçeği ilk defa öğrenecek. Bu bölüm büyük bir heyecana sahne olacak. Yamaç, Vartolu’nun abisi olduğunu öğrendiğinde sakinliğini korur,olayları anlamaya çalışacaktır.

 

Fulya Zenginer

‘Sabırsızlık içindeyim’

Açığa çıkan gerçekler Yamaç’ı nasıl etkiler dersiniz?

Herhalde hayatının şokunu yaşar ve psikopata bağlar. Vartolu’nun kimliği nasıl öğrenilecek bilemiyorum ama bir an önce pazartesi akşamı gelsin istiyorum. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Yamaç, ilk kimden hesap sorar?

Bence babasına gider. İdris’e öfke duyar mı merak ediyorum.

 

Soner Arıca

‘Çukur daha da hareketlenecek’ 

Vartolu hangi sahnede sırrını ele verir?

‘Çukur’un yayınlanan son bölümünde Yamaç ipucunu yakalamıştı. Vartolu, ‘Çukur’dan seçtiği tek tapuyla kendini ele verdi. Yamaç buradan yürüyüp kolayca Vartolu’nun kimliğini ortaya çıkaracaktır. ‘Çukur’a daha da hareket katacak düğümlerden biri çözülüyor. Heyecan verici.

Yamaç’la Vartolu arasındaki ilişki nasıl devam eder?

Yamaç’ın, abisi Kahraman’ın katili olan Vartolu’yu bağrına basacağını düşünmüyorum.

 

Giselle Tavilson

‘Kardeşlik ağır basar’

Yamaç’ı nasıl bir süreç bekliyor sizce?

Bu gelişmeye oldukça şaşıracak ve önce öğrendiği şeyin doğruluğunu araştıracaktır. Ben Vartolu’nun bu gerçek ortaya çıktıktan sonra Yamaç’a kol kanat gereceğini düşünüyorum. Ne kadar sert olsa da kardeşlik duygusu ağır basacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!