Gelsin Hayat Bildiği Gibi 12. Bölüm Fragman Yorumu!

Dizilerde kuaförden yeni çıkmış gibi uyanan kadın karakterlere gönderme yaparak başlayan güzel fragmanımız, Derya’nın Sadi’ye yazdığı mektupla devam ediyor. (He arada bir de Aylin’in evi terk etmesi var ki şahsi yorumum ÇOK İYİ YAPMIŞ. Olması gereken..) Derya’nın oğlu Mert’e gerçekleri itiraf etmeyeceği kesin ama bakalım ne bahaneler uydurmak zorunda kalacak.

Mektupta ne kadar açık konuştuğuna vs. de bağlı, direkt Sadi’yi işaret edecek detaylar olmadığı kesin. Olsa da Mert’in IQsu anlamaya yeter miydi bilmiyorum gerçi. Başka bir yerlerde karşılaştım falan der kesin eski aşkımla, hastane cart curt.

Tabi bunları bir kenara bırakalım ve asıl bombaya gelelim. Sadi ve başsavcı buluşması. Neler oluyor Türkiyem?? Sadi mafya değil mi, gizli görevde mi, ay noluyo noluyo! Çok yükseğim bu bölüme ya. Aşırı merak ediyorum.

Gizem’le Mert manita olmuş, çok da umrumdaydı açıkçası. Araz mevzu çıkarabilir, bi bu konudaki tek endişem de bu. Yine liseli draması göreceğiz gibi yani klasik. Songül komiserim tekrar dayak şov yapıyor bir de, severiz. Velhasıl kelam perşembeye kadar gün sayacağız. O sırada son bölüm hakkında konuşmak isterseniz yorum yazımız aşağıda. ❤