tds_thumb_td_300x0
Fox tv’nin Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı!

Yeni Sezon Tanıtı

FOX’un en sevilen dizilerini, merakla beklenen yapımlarını ve oyuncularını, haber yüzlerini buluşturan 2018-2019 yeni yayın dönemi tanıtım filmi izleyiciyle buluştu.

Çekimleri dört günde tamamlanan filmin yönetmenliğini Gönenç Uyanık, görüntü yönetmenliğini Murat Akay, prodüksiyonunu Depo Film, styling’ini Başak Dizer Tatlıtuğ ve Deniz Marşan, saç-makyajını Neriman Eroz üstlendi.Yaklaşık 100 kişilik ekibin görev aldığı filmin afiş fotoğraflarını ise Mehmet Turgut çekti.

42 ekran yüzünün buluştuğu çekimlerde, Hey Douglas! tarafından FOX için özel olarak hazırlanan parça eşliğinde ünlü isimlerin coşkulu ve heyecanlı anları ekrana yansıdı.

Beykoz Kundura’da gerçekleştirilen çekimlerin ilk günkü misafirleri, ilk kez Türkiye’de uyarlanacak olan, Amerika’nın 1 Numaralı Drama Serisi “This Is Us”ın başrol oyuncuları Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan oldu.

Günün ilerleyen saatlerinde çekimler “Milyonluk Resim”in sevilen sunucusu, usta oyuncu Selçuk Yöntem ve yine sezonun iddialı işlerinden olan yeni dizi “Bir Deli Rüzgar”ın başrol oyuncuları Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada ve Hatice Aslan ile devam etti. Oyuncuların objektifler karşısındaki yüksek enerjileri ve uyumları tüm ekibin takdirini topladı.

İkinci günün ilk misafirleri, FOX’un beğeniyle takip edilen “Bizim Hikaye” dizisinin oyuncuları Reha Özcan, Hazal Kaya ile Burak Deniz oldu, onları ekranların sevilen ismi Zuhal Topal, güzel manken Çağla Şıkel, “Benden Söylemesi” programının sunucusu Merve Yıldırım, ünlü şef Memet Özer ve FOX’ta sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Refika Birgül takip etti.

Üçüncü günün hazırlıkları da sabahın erken saatlerinde başladı. “4N1K ilk Aşk” dizisinin oyuncuları Burak Yörük, Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Cihan Şimşek, Sina Özer, Cemrehan Karakaş ve Eslem Akar şakalaşmalarıyla yapım ekibine herzamanki gibi keyifli anlar yaşattı. Daha sonra da “Yaparsın Aşkım” programının sunucusu İlker Ayrık, reyting rekorları kıran “Kadın” dizisinden Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar kamera karşısına geçti.

Çekimler, “FOX Haber” ekibinin hoş sohbetleriyle devam etti, “Yasak Elma” dizisinin oyuncuları Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Sevda Erginci ve Onur Tuna ile Eskişehir’deki setlerine bir gün ara vererek çekimlere katılan “Savaşçı” oyuncuları Murat Serezli, Berk Oktay ve Sarp Levendoğlu ile sona erdi.

İşte Fox Tv’nin yeni sezon tanıtımı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!