Yenilmezler (Avengers) serisinin Hope Van Dyne’ı (Wasp) Evangeline Lilly, corona virüs yorumu yüzünden Marvel Sinematik Evreni’ne veda edebilir. 40 yaşındaki Hollywood yıldızının Ant-Man 3’teki rolünün kısaltılması gündemde.

Her şey 40 yaşındaki yıldızın geçen hafta Instagram’dan çocuklarını beden eğitimi dersine bıraktığını ve hayatın kendisi için normal devam ettiğini söylemesiyle başladı. Corona virüs yüzünden sosyal izolasyon uygulamadığını belirten Evangeline Lilly bunun nedenini ise “Bazıları özgürlüklerine hayatlarından daha çok değer verir” sözleriyle açıkladı.

Lilly’nin tepki çeken ve sorumsuzca bulunan sözleri sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Hatta Game of Thrones’un yıldızı Sophie Turner, isim vermeden meslektaşını “Özgürlüğünüzü sağlığınızın üstünde görüyorsanız, başlarım sizin özgürlüğünüze. Evde kalın. Aksi, cool bir davranış, zekice bir hareket değil” diyerek eleştirdi.

Marvel’in Lilly’nin tavrından daha da önemlisi sosyal medyada yarattığı fırtınadan ciddi şekilde rahatsız olduğu iddia edildi. We Got This Covered’ın kendi kaynaklarına dayandırdığı habere göre Marvel, Kanadalı oyuncunun sözleşmesini yenilememeyi gündeme aldı.

Evangeline Lilly’nin 2022’de seyirciyle buluşacağı açıklanan Ant-Man 3’teki rolünün de kısaltılması gündemde.

Marvel’ın sosyal medya tepkilerine önem verdiği düşünülürse yaşananlardan sonra Evangeline Lilly’nin tavrını değiştirmesi de olası görünüyor.

Kaynak: Ntv

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz