Dizi Önerisi: Thirty But Seventeen (Still 17)

Woo Seo Ri (Shin Hye Sun); keman konusunda yetenekli, 17 yaşında cıvıl cıvıl biriyken ciddi bir trafik kazası geçirir. Komaya girer ve 13 yılı komada geçer. 13 yılın sonunda uyandığında, hiçbir şeyin bıraktığı gibi olmadığını öğrenir. Öyle ki aynaya baktığında onu karşılayan yüz bile kendisine yabancıdır. Ailesini ve yıllarını kaybetmiş Seo Ri, aile olmanın tadına tekrar varabilir mi?

Gong Woo Jin (Yang Se Jong); harika resimler yapan, küçük yeğeni ile birlikte dopdolu bir hayat yaşayan biridir. Bir gün, kalp atışlarını hızlandıran duygular onu içine kapatır. Mutluluğu ve heyecanı bir kenara bırakarak suçluluk duygusuyla yaşamaya başlar. Hayatın güzelliklerini tozlu raflara kaldıran Woo Jin, eski neşesine tekrar kavuşabilir mi?

“Mutluluklara bir kapı kapandığı zaman, diğer kapılar sizin için açılır.”

Yoo Chan (Ahn Hyo Seop); 19 yaşında, deli dolu bir genç. Okulun kürek takımında. Çocukluğunu, dayısı Woo Jin ile birlikte geçirmiş. Dayısının eski neşesini ve sevgisini özlüyor. Hayatları, evlerine gelen bir yabancıyla yeni bir heyecan kazanıyor.

Jennifer (Ye Ji Won) sırlarla dolu, bilgili bir kadın. Duygularını geçmişin tozlu odalarına kapatmış ve kendini yalnızlığa mahkûm etmiş. Yardımcı olarak geldiği bir evde yeni güzelliklerle karşılaşıyor.

Yollarınız ayrılmış gibi görünebilir, ama eğer kaderinizde varsa, siz karşı koymaya çalışsanız da hayat sizi bir araya getirecektir.

Bir yanda yalnız bırakılmış, ruhu 17’sinde kalmış bir kadın… Bir yanda yalnızlığı tercih etmiş, 30’unda bir adam… Hırslı bir oğlan ve merhamet dolu Jennifer… Hayat onları hiç bilmedikleri bir zamanda tekrar bir araya getiriyor.

Bu hikâye, bir başarı hikâyesi. Bu hikâye umut ve sevgi, bir aile… Yaralı yürekler, hayatlarına giren güzel insanlarla yaralarını yavaş yavaş sarıyor. Güvenmeyi öğreniyor, sevgiyi tadıyor, hayata ve birbirlerine tutunuyorlar. Yavaş yavaş engeller ortadan kalkıyor. Woo Seo Ri zorlukları bir bir aşıyor, Gong Woo Jin duvarlarını yıkıyor, Yoo Chan hedefi için çabalamayı öğreniyor, Jennifer hayatın güzelliklerini hatırlamaya başlıyor. Hayatları bir yerlerinden birbirine teğet geçmiş insanlar, günün birinde kocaman bir aile oluyorlar.

Eğer tüm zorluklara rağmen gençliğin tatlı zamanlarını hatırlamak istiyorsanız, burada umutla kaplı, neşe dolu bir hikâye var.

Sevgiyle kalın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!