tds_thumb_td_300x0
Dip Başlarken İlker Kaleli ve Neslihan Atagül’e Göz Atalım

‘’İstanbul Emniyeti’ne bağlı olarak intihar girişiminde bulunanları vazgeçirmekle görevli olan Sahir,bir gün telefonuna gelen bir ihbarla,bilim kadını olan Bilge’yi bulur.’’

Yönetmen koltuğunda Uygar Kutlu’nun oturduğu,TMC Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği,oyuncu kadrosunun İlker Kaleli ve Neslihan Atagül dışında Berrak Tüzünataç,Bülent Emin Yarar,Lale Mansur,Defne Kayalar ve Olgun Toker’den oluştuğu PuhuTv’nin yeni dizisi Dip 30 Mart Cuma akşamı başlıyor.

Heyecanla beklediğimiz Dip’in  yetenekli iki başrolünün geçmişlerine bir göz atalım mı?

Ekranların duygulu adamı İlker Kaleli!

11 Mayıs 1984 İstanbul doğumlu. Boğa burcu olur kendisi. İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Sanat Yönetmenliği bölümünü bitirmiş.

London Academy of Music and Dramatic Art’ta oyunculuk eğitimi almış. Yaşamını yurtdışında sürdürüp National Theatre’a seçilmişken İstanbul’dan gelen dizi teklifi ile 2012’de Türkiye’ye dönmüş.

Kendisi aynı zamanda 2003-2007 yılları arasında Lucca adlı bir mekanda Dj’lik yapmış.

Kayıp Şehir’de canlandırdığı İrfan karakteriyle tanınmış ardından Kayıp dizisinde de Falko’ya hayat vermiştir.

2014 senesinde ise Silsile İlker’in oynadığı ilk filmi olmuştur.

Kendisiyle bütünleştirdiği unutulmaz karakteri ise elbette Poyraz Karayel. Hem kendisini hem de sevgilisi Burçin Terzioğlu’nu böyle güzel,anlamlı bir dizide izlediğimiz için bence çok  şanslıyız 🙂

İlker Kaleli Mavi markasının reklam filminde oynadığı dönemde de çok beğenilmiş ve konuşulmuştu. Kendisi hakkında dikkat çeken şeyler arasında müzikle içli dışlı bir yaşam sürmesi ve tüplü dalış hocası olması.

Kendisine yaratacağı Sahir karakteri için başarılar,Burçin’le de mutluluklar diliyoruz 🙂

 

Ekranların göz alıcı güzeli Neslihan Atagül!

20 Ağustos 1992 doğumlu genç oyuncuyu en son Nihan Sezin Kozcuoğlu olarak izleme fırsatı bulmuştuk. 2005 yılında Erberk Ajans’a kabul edilen Atagül, hemen 2 ay sonra bir reklam filminde oynuyor. 2006 yılında da Yaprak Dökümü’nde Deniz rolüyle hayatlarımıza dahil oluyor.

İlk Aşk filmindeki oyunculuğuyla Altın Koza-Umut Veren Kadın Oyuncu seçilmeyi başarıyor.

2013 yılında Fatih Harbiye dizisinin başrolü oluyor ve Kadir Doğulu ile güzel bir ilişkiye adım atıyor güzel oyuncu.

Ekin Koç’la oynadığı Senden Bana Kalan filmindeki performansıyla da büyük bir övgü almış ve izleyenleri gözyaşlarına boğmuştu.

Kadir Doğulu’yla mutlu bir evlilik süren Atagül geçtiğimiz sezon final yapan Kara Sevda dizisinde Nihan karakteriyle akıllara kazandı.

Bakalım Dip ve Bilge Neslihan için ne gibi başarılar getirecek? Yolu açık olsun yetenekli oyuncunun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!