Çukur 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Çukur, geçtiğimiz günlerde yeni sezon açılışını yaptı ve başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Yamaç Koçovalı karakterinin abisi Cumali tarafından silahla vurulmasıyla gündeme oturdu!

Fragman güzel, tansiyonu yüksek. Özellikle Salih’in, Cumali’ye olan öfkesinin vurgulanması hoş olmuş. Laftan anlamaz bir adamın yaşı ya da konumu ne olursa olsun saygıyı hak etmez. Bugüne kadar “abi”sine saygı konusunda özenli davranan Vartolu’nun ağzından “bana bak Cumali” cümlesini duyarak da bunu teyit ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cumali şansını zorluyor. Çocuğu o yakın mesafeden üç el ateş ederek vurup öldürmeye çalışması yeterince korkunç değilmiş gibi üstüne bir de sahip çıkmayışı, ne hali varsa görsüncü tavırları.. Sanki en doğru kendisi, müthiş bir insan da, çaresizlikten aklını yitirmiş Yamaç’a sonsuz bir kin duyuyor. Öfke ayrı, hayatını riske atmak çok başka. Kendini hem aileye hem seyirciye nasıl affettirecek merak konusu.

Salih’in en hassas noktası Yamaç, babasının oğlu. Böyle bir durumda çoktan delirip Cumali’nin ağzını yüzünü dağıtmaya çalışmış olsa bile bunda bir sorun olmazdı. Kim bilir ne kadar endişelenmiştir. Hayır yani kalk döv, söv, bağır çağır ağla. Vurmak ne ya vurmak ne? Neyse. Beklenen reyting sağlandıysa sorun yok, tolere edilir. Neler neler edilmedi ki sonuçta 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AzKar’cıların açısından keyifli bir fragman olmuştur diye düşünüyorum. Eğer Azer’in öleceği doğru olsa bile, bir şekilde Karaca’yı ikna etmiş çünkü. Birlikte olmak için adım atmışlar. Evlenme teklifini yüzükle tekrarlamış Azer. İkisi kavuşmak istiyor, birbirleri için mücadele ediyor iyi tarafından bakmak gerekirse.

Yamaç bi başına bi yere gitmemiştir diye tahmin ediyorum. Sevgili Arık Böke bu sefer ne yaptı acaba? Yamaç’ın evlat olmasına şiddetle karşı çıktığı için bu amacı uğrunda işe yarayacak ciddi bir şeylerin peşindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!