Çatı Katı Aşk 9. Bölüm | Umut Biterse Hayat Biter

Bu bölüm yorumunda ufak bir değişiklik yapıp hoşuma giden şeylere ağırlık vermek istiyorum. Oyuncuları çok sevdiğimi de tekrar belirteyim ve başlayalım. Keyifli Okumalar.

Göl yolculuğunda denk gelip durdurdukları arabadaki dingillerin dayak yemesi birinci maddemiz. Kadınların ne giydiğine karışılamayacağı vurgusu. Yine yolculuktan gideyim, teker değiştirme olayında Demir’in yapamazsınız edemezsiniz “bayan” işi değil bunlar demesine karşılık kızların bi güzel halledip yola koyulmaları..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YasMir açısından bereketli bir bölümdü. Açık açık konuşma evresine geçildi diye sevinmiştik, daha da iyisi oldu. Şapşal Demir’in iç sesi dışına taştı ve itiraf etti aşık olduğunu. Yasemin’in tepkisi de, sonrasındaki diyalogları da çok tatlıydı.

Her şey tam düzene giriyor derken evden, çatı katından ayrılmak zorunda kalmaları iyi olmadı tabi elbet dönüşü olaca bu gidişin. Olur değil mi? Yasemin gelme git dediği halde gelen Demir’e sarıldığı anı da kocaman sırıtarak izledim. Çok güzeller diye ağlamak istiyorum. İki sevdiğim oyuncuyu böyle izlemek çok keyifli. 

Kızların arasındaki ilişkinin gittikçe iyileşmesine de çok seviniyorum. Birbirlerine yardım etmeleri, birlikte işler halletmeleri, sözleriyle destek olmaları, el ele göle atmaları falan. Kızkardeşlik kazanacak! 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayrıca, dizide yaşanan tüm kötü olaylara ve kasvetli hislere rağmen sürekli eğlenceli sahnelere yer verilmesi, bir şekilde karakterlerin mutlu, pozitif olmasını çok seviyorum. 

Bölüm sonu vov! Yılmaz kardeşlerin ani ataklarla evden çıkıp aşka koşmaları ve yalıda karşılaşmaları.. Bakalım nasıl toparlayacaklar durumu. 

Umarım dizi hak ettiği değeri biraz olsun görebilir. Çünkü gerçekten kalitesiyle, sezondaki diğer işlerden kesinlikle ayrılıyor. Görüşmek üzere..

 

Önceki Bölüm Yorumları

Sonraki Bölüm Yorumları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!