Birisi Dağ serisiyle gişe rekorları kırıp, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde canlandırdığı Yağız karakteri ile gönüllerimizde taht kuran Çağlar Ertuğrul. Diğeri ise yer aldığı her projesinde kendini geliştiren, son olaral Söz dizisinde canlandırdığı Eylem karakteri ile güçlü bir kadın karakter nasıl başarıyla canlandırılacağının örneği Meriç Aral.

Bu iki yetenekli ismin başrolünü paylaştığı Yanımda Kal filminin çekimleri bu yaz gerçekleştirilmişti. Filminde hayat vereceği Emir karakteri, Zeynep ile birlikte gerçek aşkı bulunca hayatını sorgulamak zorunda kalan hırslı bir yatırımcıyı canlandıracak.

Romantik-drama türündeki filmin yönetmen koltuğunda Son Ders: Aşk ve Üniversite, Sizi Seviyorum, Dünyanın En Güzel Kokusu gibi filmlerin de yönetmen ve senaristliğini üstlenen Mustafa Uğur Yağcıoğlu oturuyor. Filmin senaryosu ise “İlk Öpücük” filmininde senaryosuna imza atan Çağlar Yurt’a ait. Çekimler sırasında da çok eğlendiklerini belirten ikili, bu sonbahara damgasını vuracak gibi gözüküyor 😊

 

Merakla beklediğimiz Yanımda Kal filmi, 21 Aralıkta vizyona girecek!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz