“Azizler” Filminden Beklenen Fragman Geldi

Pandemi nedeniyle birçok proje vizyon yerine dijitale hızlıca yönelmeye başladı. 4 Aralık’ta “9 Kere Leyla” filminin Netflix’te yayınlanmasının ardından bu kez de oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Azizler” filmi izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

8 Ocak 2021 tarihinde Netflix’te yayınlanacak olan Türk yapımı dram ve komedi filmi Azizler’in yönetmenliğini Taylan Biraderler üstlenirken senaryosunu da “Masum” ve “Bir Başkadır” dizilerinin yaratıcısı Berkun Oya kaleme aldı.
Filmin oyuncu kadrosunda başarılı isimler Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, İrem Sak, Fatih Artman ve Öner Erkan gibi isimler yer alıyor. Bu isimlerden başka kadroda Hülya Duyar, Gülçin Santırcıoğlu ve Okan Yalabık da bulunurken Bergüzar Korel ve Halit Ergenç de konuk oyuncu olarak filme katılıyor. Güçlü bir kadroya sahip olan filme izleyiciden gelecek dönüşler merakla bekleniyor.
Filmin konusu nedir?
Hayatının zorlu döneminden geçen Aziz, sevmediği bir işte çalışmaktadır. Burcu ile uzun süreli bir birlikteliği olan Aziz, artık ilişkisine bir son vermek ister. Yalnız kalmaya, kendisiyle vakit geçirmeye ihtiyacı olan Aziz’in karşısına bu sırada bir fırsat çıkar. Aziz’in yapması gereken tek bir şey vardır o da bir yalan söyleyerek bu yalanı sürdürmek. Söylediği yalanın doğurduğu sonuçlar Aziz’in hayatının değişmesine neden olur.
“Hiç çıkarmayacağım dedin, kolye nerede?” repliğiyle dikkat çeken fragmana aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

E kolye nerede? Azizler 8 Ocak’ta sadece Netflix’te. pic.twitter.com/blpRX1kUkK

— Netflix Türkiye (@netflixturkiye) December 19, 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!