1)Yol Ayrımı ve Mutluluk Zamanı vizyona girdi.

Baş rolünde Şener Şen’in yer aldığı Yavuz Turgul’un merakla beklenen filmi Yol Ayrımı ile baş rollerinde Kiralık Aşk’ın unutulmaz çifti Elçin Sangu ve Barış Arduç’un yer aldığı romantik komedi filmi Mutluluk Zamanı 10 Kasım’da vizyona girdi. 

2) Vatanım Sensin’in 2. sezonu başladı!

Vatanım Sensin nefes kesici bir bölümle ekranlara döndü. Bölüme Sevr Antlaşmasının izleri damgasını vurdu. Leon’un üniformasıyla Hilal’in karşısına çıktığı sahne ve Hilal’e yazdığı mektupta yer alan açelyalar da çok konuşulan sahneler arasına girdi.  

3) Doctor Who dizisinden 13. Doktorun ilk görseli yayınlandı!

İlk kadın doktorumuz 13. doktordan ilk görsel yayınlandı.Onuncu ve on ikinci doktor gibi trençkot giymesi, On birinci doktor gibi de pantolon askısı takması Whovianların hoşuna giden detaylardan oldu. Dikkatimizi çeken detaylardan biri de TARDIS’in tasarımının değişmiş olması. Klasik serideki TARDIS’lere benzeyen tasarım ve doktorun modern seride ilk defa 3 yol arkadaşının olacak olması klasik seriye dönüş hissi yaratıyor.

4) David Lynch’ı yeni filmi Game Night’in afişi paylaşıldı!

Twin Peaks dizisi hayranlarına müjde! Oldukça kendine has bir tarzı olan adeta beyin yakan yönetmen David Lynch’den yeni bir film geliyor. Jason Bateman ve Rachel McAdams’ın baş rollerinde yer aldığı David Lynch’ı yeni filmi Game Night’in afişi paylaşıldı!

5) ”Nerdesin Birader” dizisi başladı!

Timur Acar’ın baş rolünde yer aldığı ve farklı tiplemelerle karşımıza çıktığı yeni komedi dizisi Nerdesin Birader başladı üstelik reyting listesinde iyi bir başarı elde etti.

6) Boran Kuzum, Gonca Vuslateri ve Ecem Uzun’un yer aldığı ”Martı” oyunu bu akşam perde açıyor!

Boran Kuzum, Gonca Vuslateri ve Ecem Uzun’un yer aldığı ”Martı” oyunu tiyatro festivali ile bu akşam perde açıyor. Gişesi bol olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda izlemek istiyoruz!

7) Çi başladı!

Puhu TV’nin çok izlenen internet dizisi Fi geri döndü! 9 Kasım Perşembe akşamı Fi’nin 2. sezonu Çi’den bir buçuk saat süren ilk bölüm yayınlandı!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz