10 Bin Adım Dizisi Hakkında Genel Bilgiler

Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın yeni dizisi “10 Bin Adım”, Türkiye’nin yeni nesil video içerik platformu Gain’de izleyiciyle buluşacak.

“10 Bin Adım” dizisinin senaryosunu Devin Özgür Çınar kaleme alırken yönetmen koltuğunda Duygu Güzelmeriç oturuyor, aynı zamanda Zamkinos Film imzası taşımakla beraber yapımcılığını Faruk Özerten ve Nisan Ceren Göçen üstleniyor. Heyecanla beklenen dizi, ocak ayında Türkiye’nin yeni nesil video içerik platformu Gain’in ilk dizisi olarak yayınlanacak. Yapım, 10’ar dakikalık bölümlerden oluşacak bununla birlikte dikey format ile ekranlara gelecek. Bir açıdan da sosyal sorumluluk projesi olacak olan dizi, izleyiciye sağlıklı bir yaşam için 10 bin adım atması gerektiğini vurgulayacak.

Gain

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Avrupa Yakası, Galip Derviş gibi dizilerde oynamış olan Engin Günaydın ve Türk Malı, Sevdaluk ve Kalbimdeki Deniz gibi yapımlarda rol alan aynı zamanda dizinin senaristliğini yapan Devin Özgür Çınar yer alıyor.

“10 Bin Adım” Dizisinin Afişi

10 Bin Adım Dizisinin Konusu Nedir?

Her seferinde yürüyüş kararı sınanan, bütün küçük hesapları bozulan, hiçbir kestirme yolu kısa olmayan iki yol arkadaşının her şeye rağmen her gün adımsayarı çalıştırıp yürümeleri esnasında başlarına gelen beklenmedik olaylar konu alınıyor ve mizahi bir dille izleyiciye aktarılıyor.

“10 Bin Adım” dizisinin fragmanını merakla bekliyoruz, sosyal medya hesaplarımızdan detayları takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!