tds_thumb_td_300x0
Zemheri | Fragman Yorumu!

Güçlü oyuncu kadrosuyla ekranlara çıkmaya hazırlanan Show Tv’nin yeni dizisi Zemheri’nin tanıtımları yavaş yavaş yayınlanıyor. Hatta dizi şimdiden kendini sevdirmeye başladı bile diyebiliriz. Başrollerinde Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı Zemheri’de, onlara Hazal Filiz Küçükköse, Zerrin Tekindor, Caner Cindoruk gibi isimler eşlik ediyor.

Üniversite öğrencisi iki gencin aşk hikayesinin konu ederek olayların başlayacağının düşünüldüğü dizinin henüz yayın tarihi belli değil. Sema Ergenekon’un yazıp Hilal Saral’ın yönettiği Zemheri, seyirciye adalet ve aşk kavramlarını sorgulatacak güçlü bir hikaye vadediyor.

Aşk dolu sahnelerle dikkat çeken fragmanda, iş kazası sahnesi de önemli bir detaydı. Karakterlerin nasıl bağlanıp olayların nereye varacağı büyük merak konusu.

Dizide Alperen’İn canlandıracağı karakterle Hazal ve Ayça’nın canlandıracağı karakterler arasında bir aşk üçgeni oluşacağı da başından beri gelen yorumlar arasında. Fragmanda yer alan bir sahneyle de bu ihtimalin desteklenmiş olduğu görülüyor.

Zemheri’nin yayınlanan tanıtımları hakkında en çok konuşulan detay ise çekimler oldu. Dizi hakkında yorumda bulunan kişilerden sık sık görselliğin güzelliğine dair yorumlar geldi.

Sık sık dizilerin final olduğu bu dönemde, yapım ve kanalın dizi için hangi günü tercih edeceği ise kritik bir konu. Rekabetin bol olduğu günlerin sayısı hiç de az değil. Bakalım bizi neler bekliyor.. Umuyoruz ki uzun soluklu, kaliteli bir hikaye izleme şansımız olur!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!