tds_thumb_td_300x0
Yıldız Oyuncuların Yer Aldığı “Enola Holmes” Filminden Beklenen Fragman Geldi

            Netflix, Sherlock Holmes’un onun kadar ünlü olmayan kardeşi Enola Holmes’un hikayesinin anlatıldığı filminin fragmanını izleyicilerle paylaştı. Açıklanan tarihe göre film için geri sayım başladı.

Stranger Things dizisindeki Eleven karakteriyle ünlenen Millie Bobby Brown, filmde başrolde yer almaktadır. Harry Bradbeer’ın yönettiği filmde Brown’a Henry Cavill, Sam Clafflin ve Helena Bonham Carter eşlik etmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda Fiona Shaw, Adeel Akhtar, Frances de la Tour gibi isimler bulunmaktadır. Nancy Springer’ın Enola Holmes Mysteries adlı roman serisinden uyarlanan Enola Holmes, 23 Eylül tarihinde izleyenleriyle buluşacak.

Filmin fragmanında ilk olarak Enola, kendisinden ve annesinden bahsetmektedir. Enola, annesini kendisinin her şeyi olarak gördüğünü ifade etmektedir. Annesiyle olan ilişkisini anlattıktan sonra annesinin bir gün kaybolduğunu aktarmaktadır.

Annesinin kaybolmasıyla beraber Enola, kendisini yok sayan ağabeyleri Sherlock ile Mycroft’tan yardım ister. Sherlock ve Mycroft, bu olayı çözerken Enola’yı uzaktaki yatılı bir okula gönderme kararı alırlar ancak Enola oradan kaçacaktır. Olaya dahil olmak isteyen Enola, Sherlock ile tam bir saklambaç oynamaya kalkışacaktır. Serinin her bir devam kitabında Enola Holmes yeni bir ortadan kaybolma vakası üzerinde çalışmalarını sürdürür ve Sherlock’un izinden gider.

Netflix, Enola Holmes için “Sherlock’un genç yaştaki kız kardeşi, ortadan kaybolan annesini bulmak üzere yola koyulur. Hem ünlü ağabeyini kurnazlıkla alt eden hem de gizemli, genç bir lordu çevreleyen tehlikeli bir komployu ortaya çıkaran Enola, bu süreçte başlı başına bir süper dedektife dönüşür.” açıklamasını yapmıştır.

Merakla beklenen filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://twitter.com/netflixturkiye/status/1298254847406293000

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!