Yerli İnteraktif Dizi | Eee Sonra Nedir?

Uzun zaman önce duyrulan ve meraklılarının, çıkmasını sabırsızlıkla beklediği “Eee sonra?” kadın-erkek ilişkisindeki taktikleri konu alan interaktif bir dizidir. Youtube’da yayınlanacak olan dizinin başrollerini Deniz Işın ve Sarp Bozkurt paylaşıyor. Dizinin komik diyebileceğimiz ilk tanıtımı 2 gün önce (29 ocak) yayınlanmışken, duygusal tanıtımı diyebileceğimiz yeni video ise bugün yayınlandı.

Sarp Bozkurt

Stellar Yapım’a ait olan dizinin yönetmeni Emre Bahadır Çırakoğlu, Proje Tasarım & Konsept ise yine ona ve Sarp Bozkurt’a ait. Senaryo diyince ise bu isimlere bir de Akif Kılıç ve Deniz Işın ekleniyor. Anlayacağınız küçük bir ekip var ortada.

Dizinin Konusu

Eee Sonra’da şimdiye kadar aradıkları aşkı bulamamış iki karakterimiz artık pes edip farklı taktik kitaplarından akıl almaya başlar. Kitaptan okudukları taktikler yüzünden buluşmalarını mahveden Sarp ve Deniz’in birbirlerini tanımaya çalışırken başlarından geçen komik ve duygusal anları izleyeceğiz.

Deniz Işın

Nasıl İnteraktif?

“Hatta izlemekle kalmayıp karşımıza çıkan tercihler sayesinde hikayenin ilerleyişine biz karar verip farklı sonlar ile hikaye nasıl devam ediyor izleyip göreceğiz.” diyor dizinin resmi kanallarındaki açıklama. Henüz yeterli bilgi olmadığından, tıpkı ilk ortaya çıktıkları günden beri yaptığımız gibi yine bekleyip göreceğiz anlaşılan. 🙂 Buradan Eee Sonra’nın sosyal medya sorumlusuna selam olsun, o da bizimle birlikte bekliyor, görürse bir selamını alırız.

Ücretli mi? Nasıl İzlenir?

Hayır. Dizi Eee Sonra adlı kanalda, ücretsiz ve herkese açık şekilde yayınlanacak.

Yayın Tarihi

Dizi, 12 Şubat 2021’de, izleyiciyle buluşacak. Eee Sonra’nın ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!