Yer Aldığı Dizi ve Filmlerde Şarkı Söyleyen Oyuncular

Oyunculuğuyla konuşulduğu kadar seslerinin güzelliğiyle de konuşulan, bugüne kadar yer aldığı dizi ve filmlerde şarkı performanslarıyla damga vuran ünlülerimizi yazıyoruz bugün. 

Erkan Kolçak Köstendil & Şebnem Bozoklu  

Televizyon tarihinin en iyi ikililerinden olan Karlos ve Yaren’in meşhur Yanarım düetini bilmeyeniniz yoktur. Erkan Kolçak Köstendil ve Şebnem Bozoklu’nun uyumunu ve bu düeti yıllardır konuşuyoruz. Daha da çok konuşacağız gibi.

Pınar Deniz

Oyunculukta yetenekli olduğu kadar şarkı söylemekte de bir o kadar yetenekli olan bir diğer ünlümüz ise Pınar Deniz. Pınar’ın en sevdiğim performansı Bir Deli Rüzgar’ın ilk bölüm sonunda seslendirdiği “Küçüğüm” parçasıydı. Hem Gökçe’nin hem de şarkılarının tadı damağımızda kaldı. Keşke daha çok duyabilseydik.

Serenay Sarıkaya

Sizi bilmem ama benim dizilerdeki şarkı performansları denince aklıma ilk Medcezir ve Serenay geliyor. Serenay bugüne kadar katıldığı programlarda, yer aldığı projelerde birçok kez şarkı söyledi fakat hepimizin hafızalarına kazınmış en iyi performansı İsyan oldu. Bu şarkının pek çok kişiden farklı versiyonlarını duyduk ama bence zirve Serenay’a ait.

Damla Sönmez

Sesiyle beni büyüleyen, hatta daha çok şarkı söyleyebileceği bir işte yer alsa da doya doya dinleyebilsek dediğim bir diğer isim de Damla. Çukur da “Durdurun Dünyayı”, “Su Ver Leylam”, “Son Mektup”, “Sorma”, ve “Sen Affetsen Ben Affetmem” gibi performanslarla bizi çok etkilemişti.

İlker Kaleli

İlker de Poyraz Karayel de seslendirdiği “Sorma, “Unutamadım”, “Bir Derdim Var”, “Elleri Ellerime”, “Hikayem Bitmedi” gibi parçalarla çok beğenilmiş ve konuşulmuştu.

Farah’ı dinleyipte hayran kalmamak mümkün değil. Öyle ki o da pek çok işinde sesini kullanan oyuncularımızdan. Arif V 2016, Unutursam Fısılda, Bergen, Masumlar Apartmanı, Gülizar gibi projelerde söylediği şarkılarla bizi mest etmişti.  

Aslı Enver

Süre, süre, süre Süreyya, Süreyya, aşık Süreyya güzel Süreyya. 

Ne güzeldi Aslı Enver’i şarkı söylerken izleyebilmek. O da İstanbullu Gelin’de ki performanslarıyla beğeni toplayan ünlülerimizden…

Ecem Erkek

Belki de “kadife sesli” tanımına en çok uyan oyuncularımızdan biri o. Güzel Günler’in Füsun’u bizi güldürüyorken şarkılarıyla da duygulandırıyor. Kendisine bayılıyoruz. 

Çağatay Ulusoy

Karizmasıyla ve oyunculuğuyla etkilediği kadar sesiyle de etkileyen bir diğer oyuncumuz ise Çağatay. Delibal ve Medcezir’de ki performansları hala aklımızda!

“Ağlaya ağlaya kalmadı gözlerimde yaş.”

Öyle Bir Geçer Zaman Ki’yi çok severim ve bu ülkede yapılan en iyi işlerden biri olduğunu düşünürüm. Aras ilk işi olmasına rağmen Mete’yi çok güzel bir şekilde canlandırmıştı ve Mete’nin şarkı söylediği sahneler de beni hep duygulandırır. Bu listeye eklemesem olmazdı diye düşündüm. 

Demet Evgar

Ve listemizin son ismi “Fark Etmeden” ve “Büklüm Büklüm” gibi performanslarıyla beni çok etkileyen ve birçoğunuzun da bayıldığına emin olduğum Demet Evgar. Kendisini daha çok şarkı söylerken duymayı çok isteriz.

Yazan: ecetivitirda 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!