Yeni Hayat Dizisi Başlıyor! | Fragman Yorumları

Kastı açıklandığında pek ilgimi çekmemesine rağmen, fragmanlarını gördüğüm anda izlemeye karar verdiğim bir dizi oldu Yeni Hayat. Ya ilk bölümler çok güzel, ya da fragmanlar inanılmaz özenli hazırlanmış. Oldukça ilgi çekici olduğunu söyleyebilirim. Yayınlanan her bir fragman, diziye daha çok çekilmemizi sağlayacak cinsten.

Serkan Çayoğlu’nun imajını çok beğendim. O kadar çekici, cool duruyor ki.. Karakteri fiziken çok sağlam olacak belli, zihnen nasıl biri onu göreceğiz. Ekranda göründüğü her an gözlerimden kalper çıktı resmen. Karizma seviyesi yükselmiş. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dizi kadro açısından da başarılı. Sevdiğimiz yüzler bir araya toplanmış. Ayrıca karakterler de merak uyandırıcı. Klişe bir hikaye gibi durmuyor asla. Çekimleri fragmanda gördüğüm kadarıyla beğendim. Dekora, mekanlara uğraşılmış. Dandik dunduk prodüksiyon yapıp güzel kadın yakışıklı erkek seçip sunanlara inat, bu dizi emek verilmişe benziyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dizide romantizmden çok aksiyon olmasını umuyorum, ki şimdilik verdiği hava öyle. Karakterin geçmişi, asıl mesleği, gizli planlar, düşmanlar vs derken bir hayli karmaşa olacak anlaşılan.

Yeni Hayat’ın sert bir atmosferi olacak bence, böyle hafif gergin. Melisa’yla Serkan’ı da birlikte beğendim. İkisinin de evliliğinde sorunlar çıkacağı açık şekilde ima edildi. Gizli bir aşk mı yaşanacak yoksa ayrılıklar mı göreceğiz bakalım. O adam karısını bırakacak birine hiç benzemiyor. Savaş başlar! Umarım akıcı bölümleri olur, yolu açık olsun. Yayın hayatında başarılar diliyorum. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!