Yarım Kalan Aşklar | Fragman Yorumu

blutv’nin yeni yapımı Yarım Kalan Aşklar’dan ilk tanıtım geldi. Yakın zamanda dijital ortamda yayına başlayacak dizinin başrollerini Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz paylaşıyor.Tolga Sarıtaş’ın da konuk oyuncu olarak yer alacağı dizinin oyuncu kadrosunda sevilen isim Cem Davran’ı da emniyet amiri rolünde göreceğiz. Şimdi gelelim fragmana.

Öncelikle, sürekli sansürle bölünüp tüm seyir zevkimiz mahvolmayacağı için mutluyum. Günlük hayatta hayli hayli olan şeylerin televizyonda buğulanması, biplenmesi benim için her zaman bir rahatsızlık sebebiydi. Bu yüzden internet işlerini daha çok tercih ediyorum zaten, ediyoruz. Dijital platformların ülkemizdeki gidişatından da memnunum. Şimdiye kadar Fi, Şahsiyet, Masum gibi yapımları severek izledim.

Dilan Deniz’in imajını çok beğendim, ama gelin görün ki oyunculuğu hakkında travmalarım var malesef. Hala kendini çok geliştirmesi gerektiğini düşünüyorum. Uzun süre Çukur’da izlediklerime dayanarak, bazı mimikler konusunda özellikle, gözüme battığı için role inanmakta zorluk çekiyorum genelde. Umarım bu dizide performansı daha iyidir. 

Dizi, konu itibariyle ilgi çekici olduğu için şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum ancak yayınlanan bu ilk tanıtım beni çok da cezbetmedi, tatmin etmedi itiraf edeyim. İnşallah bundan sonrakiler daha keyifli olur. Umur Turagay yönetmenliğindeki dizinin konusunu merak edenler için;

“Yarım Kalan Aşklar, bir trafik kazasında hayatını kaybedip, farklı bir bedende dünyaya geri gelen bir adamın hikayesini konu ediyor. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan ve iş arkadaşı olan Elif mutlu bir ilişki içindedir. Çift, mutluluklarını evlilikle taçlandırma kararı alır fakat onlar evlenecekleri gün için geri sayım yaparken, korkunç bir olay yaşanır. Ozan, geçirdiği trafik kazasında ölür. Ancak Ozan, başka birinin bedeninde dünyaya geri döner. Hayata yeniden dönen Ozan’ı bekleyen iki zorlu görev vardır. Ozan, katilini bulmak ve Elif’e gerçekleri anlatmak için işe koyulur.”