tds_thumb_td_300x0
Yabancı Dizilerle Özdeşleşen Aşk Şarkıları

Şarkılar, izlediğimiz en etkileyici sahnelerin olmazsa olmazı. Ne diyorlardı Begin Again’de,”Müzik, en sıradan anları bile daha anlamlı kılıyor.” Bu söze sonuna kadar katılmakla beraber; hazır Sevgililer Günü de gelmişken, sizler için yabancı diziler ile özdeşleşmiş en güzel aşk şarkılarını derlediğimiz bir yazı ve Spotify listesi hazırlayalım dedik.

This Is Us (The Cinematic Orchestra – To Build A Home)

Jack Pearson’ın evlerini kendisinin inşa etmiş olması diyoruz, daha fazla bir şey demiyoruz çünkü spoiler… Öyle bir yerde çalıyor ki bu şarkı, mendilleri hazırlayın diyebiliriz sadece.

Smallville (James Blunt – You’re Beautiful)

Dizide çalan en güzel ve 00’s klasiği olan şarkılardan biridir. Clark ve Lana’nın ilişkisini en güzel ifade eden şarkılardan da aynı zamanda.

The Vampire Diaries (Within Temptation – All I Need)

Diziyi izleyip de birinci sezon 19. bölümdeki balo dansını ve sonrasında Delena ile özdeşleşen bu enfes parçayı hatırlamayan yoktur.

Gossip Girl (Adele – Rolling In The Deep)

Chuck ve Blair’in son gecelerinde, hiç tanımadıkları bir düğüne dalıp auraları ve danslarıyla gecenin yıldızı oldukları efsanevi vedaları…

Friends (Dean Martin – Everybody Loves Somebody)

Chandler ve Monica’nın Vegas bölümünde atılan zarı işaret kabul edip evlenmeye karar verdikleri o an… (Zar aslında yamuk duruyordu ve tam bir sayı göstermiyordu…)

Mr. Robot (Neil Diamond – If You Go Away)

Dizinin ilk sezonundan, adeta diziye bağlayan müthiş klasik bir şarkı ve sahne…

Chuck (Rivers And Roads)

Chuck’ın finalini unutursak kalbimiz kurusun. Sarah unutsa biz unutmayız… Finalde bu efsane şarkı ile birlikte tüm anıları tekrar yaşamamız şarkıyı diziyle özdeşleştirmişti.

How I Met Your Mother (La Via En Rose)

Tracy yani meşhur Mother’ımızın sesinden dinlediğimiz La Vie En Rose zamanında hangimizi etkilememişti ki?

Yabancı filmlerle özdeşleşen aşk şarkıları yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!