Workin Moms 7. Sezon 3. Bölüm | Duygusallık

Sloane olayını ne zaman bitireceğiz, ciddi soruyorum? Frankie’nin yerini Sloane karakteri ile doldurmaya çalışmayı anlayabilirim ama bu bi çaba olarak kalsa keşke. Sloane hiçbir zaman ekipten biri gibi olmayacak ki biz neden sürekli Sloane’ın bebeği ve kariyeri arasında kalan problemleri izliyoruz anlam veremedim. Her bölüm aynı olay bir de. Çok sıradanlaştı.

Neyse ben Anne’den devam edeceğim. Seamus ile ilişkileri ne yönde ilerleyecek inanın merak ediyorum çünkü Seamus’un da Anne’den uzak kalmaya pek niyeti yok gibi. Çünkü Anne’den terapi almaya karar vermiş, öfke kontrolü için 😀 Evet burada güldüm ne var. Öfke kontrolü sebepli terapi almak istediği terapisti öfke kontrol çalışmasında tanıştığı bir arkadaşı??? Bu kısım biraz enteresan gelse de ikili gerçekten de bir aradayken güzel (istedikleri gibi heyecan dolu) vakit geçirebiliyorlar. Bu durum farklı bir boyuta taşınır mı henüz kestiremiyorum açıkcası.

Kate için ise işler yolunda gitmeye devam ediyor. Erkek doğum kontrol hapının reklam işini de bu bölümde çözmesine çok sevindim. Ancak ilacın gidişatında olmasa da erkeklerin gidişatında bazı problemler ortaya çıkacak gibi duruyor. 🙂 Kate eve geldiğinde kocasını normal üstü bir duygusallıkta bulunca bunu anladı muhtemelen. Umarım bu ilacın bir anda düşüşe geçip Kate’in durumdan kötü etkilenmesine sebep olmaz. :/

Workin Moms 7. Sezon 2. Bölüm Yorumumu Okumak İçin Buraya Tıklayabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!