Workin Moms 7. Sezon 2. Bölüm Yorumu | Jenny

Tula krizimiz devam ediyor. Anne’in kendini bulma serüvenindeki bir diğer basamak olan yeni evcil hayvanı Tula, öfkesini geçirmeyi başaramadığı için Anne’i sinir yönetimine giderken görüyoruz. Bir psikoloğun sinir yönetimi seansında nasıl tepki vereceğiniz en az ben kadar Seamus da merak etmiş olacak ki Anne’den bir seans almak istiyor.

Evet Seamus, Anne’in terapi arkadaşı ve onunla birebir aynı şeyleri hissediyor, aynı adrenalini arıyor. Bir tek bunla da kalmıyor Anne’in aklına bir fikir de sokuyor tabii. Bu yüzden bölümün sonunda Anne’i arabasıyla drift atarken görüyoruz. 🙂 Umarım bu adrenalin artık yetmiştir ve bu konuyu kapatırız diyorum.

Jenny cephesinde de durum bildiğimiz gibi. Her zaman patavatsızlığıyla tanıdığımız ama bir şekilde yine kızamadığımız Jenny, Kate’in en favori işlerinden birini mahvetmek üzere. Erkekler için doğum kontrol hapı geliştiren bir firmanın tanıtımı için uğraşan Kate’in işini yine patavatsız yorumları ile baltalıyor. İşe başlayalı birkaç gün olmadan kovulması da gecikmiyor tabii.

Dizide Jenny’yi hep yan rollerde izledik ve şimdi de tekrar gündemden uzaklaşmasından pek hoşlanmadım aslında. Umarım farklı bir şekilde yine odağı artar diye düşünürken bunun ipuçlarını da aldık aslında. Jenny’nin farklı bakış açısı ürünün tanıtımına başka bir boyut katarak kadınların gözünden erkek doğum kontrol hapının ne hissettirdiğine odaklanıldı. Bazen bu kadının düşünmeden konuşmaları dolaylı yoldan da olsa iyi şeylere sebep oldu. 🙂

Kate’in şirketinin günden güne gelişmesi dizinin en güzel olaylarından biri bence. Kendinden emin, başarılı, çalışkan, ailesiyle iletişimi kuvvetli bir kadın olarak seni daha nice bölümler izlemek isterim canım Kate!

Bir sonraki bölümde görüşmek üzere. 🙂

7. sezonun ilk bölümü hakkındaki yorumumu da buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!