Vatanım Sensin 37. Bölümde Cevdet Ölüm Tehlikesinde!

Vatanım Sensin’in 14 Aralık 2017 Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Azize, Kerim’i öldürdükten sonra Dağıstanlı’nın yanında kalamayacağını anlar. Kendisini yeni bir mücadelenin içinde bulur. Seher ise bunun intikamı için gözünü karartır ve Cevdet’i öldürebilmek için İzmir’e gelir. Cevdet ile Seher’in yüzleşmesi sonucunda neler olacak?

Vatanım Sensin 37. Bölümde Cevdet ölüm tehlikesiyle karşı karşıya!
Vatanım Sensin son bölümde neler oldu?

Hilal ile evlenmek isteyen Kerim, onu herkesten koruyabilmek için kaçırır. Hilal ne yapacağını bilemez. Kerim, Hilal ile evleneceğini ablası Seher’e iletir. Seher, bu sayede Dağıstanlı’nın onu affedeceğini dile getirir. Leon da Hilal’in peşindedir. Hilal’den kolay kolay vazgeçmeyen Leon, Kerim’in elinden onu kaçırmayı başarır. Azize, öğrendiği hadiselerden sonra kızını koruyabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Hilal’i kaçıran Leon’un, ona bir sürprizi vardır. Hilal’e evlenme teklifi yapan Leon, ona annesi Kirya Veronika’nın yüzüğünü hediye eder. Kerim’i takip eden Cevdet ise kızı Hilal ve Leon için Kerim’in karşısına çıkar. Kerim’in gözü dönmüştür ve sevdalandığı Hilal dahil herkesi öldürmeye yeltenir. Kerim’in, kızı Hilal’e zarar vermesinden korkan Azize harekete geçer ve Kerim’i sırtından vurarak öldürmeyi başarır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!