tds_thumb_td_300x0
Ufak Tefek Cinayetlerde Oya’nın Planı Başladı!

Ufak Tefek Cinayetlerde 28. Bölümde neler oldu ? Gelin birlikte göz atalım…

Oyanın planı başlıyor demiştik hatta bölüm etiketi oyanın zamanıydı sözde ama bölümde oyanın planına dair pek fazla bir şey göremedik. Bu durum bizi hayli şaşırttı açıkcası yinede beklenmedik birtakım şeyler olmadı değil. Mesela oyanın hamile olması..biliyorsunuz ki intihardan sonra çocuk sahibi olma ihtimali çok düşüktü ama mucize işte oluverdi. Öğrendikten sonra ilhanla oya sarıldılar birbirlerine..ne duygusal sahneydi ama bu ikiliye bayılıyoruz!

Oya sevincini yaşarken bir yandan da elif için bir plan yaptı ve ilhanın yardımıyla birlikte işi almak için kendisini  karaladığını herkesin öğrenmesini sağladı. Bununla da kalmadı elife bütün oyunu bildiğini söyledi ve onu tehdit etti. Bu sahneyi izlerken aşırı keyif aldık ve oyanın neler yapabileceğini görmüş olduk. İşte hep sahnelerde görmek istediğimiz Oya Toksöz..ona bulaşmadan önce iki kere düşünün derim 🙂 Tüm bunlar yaşanırken bebişimizin babası Serhan Aksak ne yapıyor?

Kendisi depresyonda ona ne kadar sinirli olsak da ağlaması içimizi cız etmedi değil oyaya gerçekten çok aşık ama ondan şüphelenmesini ve söylediklerini asla unutmuyoruz tabi ki. Merve ne yapıyor? Oyayı öldü sandığı için tuhaf bir hallerde kendisi tabi buda oyanın bir oyunu ama biz Merve’nin hissettiğini çok anlayamadık öldüğü için bir tarafı üzgün mü yoksa gayet mutlu mu çözemedik. Serhan’ın yanına gidiyor ve onun acı çeken halini görünce içten içe sinirlendiğine eminiz sonuçta kolay bir şey değil kocası başka bir kadın için aşk acısı çekiyor..’Merve gibi dev bir egonun çekebileceği en ağır eziyetti bu’..ama yinede boş durmuyor oyunu kazandığı yere çekmeye çalışıyor bunun içinde geçmişe götürmeye deniyor..Serhan eski ve güvenli olanı tercih etsin diye uğraşıyor..

Arzu ve Mehmet tarafına gelirsek pelinin yardımıyla Mehmet arzunun aklına girmeyi biraz başarıyor bu iş olacak gibi görünüyor şimdilik. Şimdi biraz edip efendiye bakalım kendisi Merveye fena aşık olmuş durumda onu kendine çekmeye çalışıyor ama Merve’nin Serhanı kazanma çabalarından habersiz bu tarafta neler olacak ilerki bölümlerde göreceğiz. Oya ise elifin yaptıklarını anlatıyor ve işini kaybetmesini sağlıyor nihayet elif hak ettiğini buluyor. Bunları geçip asıl bomba olaya gelelim olması gereken oluyor Merve oyayı görüyor! Oya merveyi arabasına alıyor ve nihayet istediğimiz o konuşma gerçekleşiyor, yüzleşiyorlar bizde derin bir oh çekiyoruz çünkü bu anı hepimiz çok bekledik. Sonra aniden bir şey oluyor Merve deliriyor direksiyonu çeviriyor oya engel olmaya çalışırken kaza oluyor ve araba takla atıyor.

Oya kendine geliyor ama kemer sıkışmış çıkamıyor. Merve kendine gelince arabadan iniyor,oyayı öylece bırakıyor ve bölümün sonuna geliyoruz. 28. bölümde kısaca bunlar oldu çok iyi bir bölüm olmasada çok keyif aldığımız sahneler olduğunu inkar edemeyiz bakalım bir sonraki bölümde neler olacak ? Ufak Tefek Cinayetler her salı 20:00 da Star Tv de! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!