The Big Bang Theory 12. Sezon 11.Bölüm: Nerede Kaldık?

The Big Bang Theory final sezonunda birkaç haftalık bir araya girdi. Aradan önceki son bölüm ise 11. bölüm oldu. Peki 11. bölümde neler yaşandı? Nerede kaldık?

Amy ve Sheldon bir önceki bölümde yaşadıkları yıkımı atlatmanın bir yolunu bulmuşlardı. Daha doğrusu yeni bir teori ortaya atmışlardı. Yavaş yavaş toparlanmaya ve normal hayatlarına dönmeye başlayan çiftimiz bu bölümde biraz fazla toparlandılar diyebiliriz.

İnternet üzerinden olumlu yorum almaya devam eden Sheldon ve Amy iş ortamında da birden herkesin gözdesi oldu. Hatta dekanın özel yemek yeme salonunda yemek bile yediler!

Biz diziye ara verirken çiftlerimiz de neredeyse ilişkilerine ara veriyor. Çünkü herkesin ilişkisinde çalkantılar var. Sheldon ve Amy’ninki en ciddileri gibi duruyor, çünkü konu Sheldon..

Amy’nin teorileri için bir röportaj teklifi alması ve Sheldon’ın davet edilmemesiyle her şey başlıyor. Çünkü bu buluşn tek sahibi Amy’ymiş gibi yansıtılıyor ve Sheldon bu durumdan oldukça rahatsız, bence haklı da.

Raj ve Anu’da ise durum farklı değil. Anu’nun kendisini aldattığını sanan Raj verebileceği en büyük tepkiyi vermeye çalışıyor. (Paintballda Anu’yu vurmak falan yani)

Leonard ve Penny ise bildiğiniz gibi, paintballda birbirinin canını yakmaları üzerine küçük kavgaları var, canım çiftim benim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!