tds_thumb_td_300x0
TEMA’nın Umut Yeşertenleri!

Başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkların korunması için çalışan ve bugüne kadar 3 milyondan fazla çocuğa doğa eğitimleriyle ulaşan TEMA Vakfı, “Umut Yeşerten Şarkılar” özel yayınında ünlü sanatçıları bir araya getirdi. 1 Nisan Pazar akşamı saat 22.00’de gerçekleşen  özel yayın NTV’den ve NTV Radyo’dan canlı yayınlandı ve tüm şarkılar ‘çocuklar’ ve ‘doğa’ için söylendi.

Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının TEMA Vakfı yararına sahneye çıktığı gecenin sunuculuğunu Yiğit Özşener ve Gülay Afşar üstlendi.

Birbirinden değerli sanatçılar çocuklar için şarkı söyledi ve 3464’e TEMA yazıp gönderen herkes çocukların eğitimine 10 lira katkıda bulunmuş oldu.Gecenin sonunda 60.000 çocuğun yüzü gülmüş oldu.

Söz dizisinin dikkat çeken yakışıklı oyuncuları ekip olarak sahne aldılar ve ‘Doyulur mu?’ şarkısıyla hem destek oldular hem de seyircileri eğlendirmiş oldular. Birbirinden yetenekli oyuncuların olduğu kadro ekip gücüyle bu işin de üstesinden gelmeyi başardılar.

Anıl Altan’la güzel bir evlilik sürdüren ve en son Çember serisinde izlediğimiz Pelin Akil Altan da o gece sahnenin yıldızlarındandı. Başarılı oyuncu sesiyle de gönlümüzü fethetti ve ‘Arnavut Kaldırımı’ şarkısıyla geceye destek oldu.

Bu tür etkinliklere destek olmaktan geri kalmayan,Siyah Beyaz Aşk’ın Aslı’sı Birce Akalay da gecenin vazgeçilmezlerindendi elbette. Hem tarzıyla hem de sesiyle büyük beğeni topladı güzel oyuncu.

 

Meryem’in final yapmasının ardından Netflix’te Çağatay Ulusoy’un partneri olan Ayça Ayşin Turan da tüm zarifliğiyle sahnedeydi ve ‘Ünzile’ şarkısıyla yüreklere dokundu.

İnsanlık Suçu ile ekranlara dönen Gizem Karaca ‘Olmazsan Olmaz’ dedi ve çocuklar için destek çağrısında bulundu.

O Ses Türkiye’nin yılbaşı programında sahne alan ve herkesi kendine hayran bırakan Defne Samyeli, ‘Uykusuz Her Gece’ diyerek tüm enerjisiyle geceye renk katan isimlerden oldu.

Ufak Tefek Cinayetler’in Serhan Aksak’ı ve yardım kampanyalarının olmazsa olmazı Mert Fırat o gece de çocuklara destek olmayı ihmal etmedi. Serhat Kılıç’ın tüm enerjisiyle beraber ‘Bir Derdim Var’ parçasını seslendirdiler.

Kanatsız Kuşlar’ın güzel oyuncusu Melis Tüzüngüç, ‘Seni Kimler Aldı’ şarkısıyla ruhumuzu dinlendirirken çocuklara destek istemeyi de ihmal etmedi.

Caner Cindoruk, Güldüy Güldüy Ekibi, Kadir Doğulu, Meltem Yılmazkaya, Özcan Deniz, Serhat Kılıç, Yonca Lodi ve Yurdaer Okur da mesajları ve şarkıları ile sahneye çıktı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!