Taşıyıcı, Bu Akşam Kanal D’de!

Başrollerinde, Jason Statham , Shu Qi , François Berléand , Matt Schulze , Ric Young’un olduğu “Taşıyıcı” filmi Kanal D’de!

SAAT: 20.00

Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç,

Yapım: 2002

Yönetmen: Louis Leterrier , Corey Yuen ,

Oyuncular: Jason Statham , Shu Qi , François Berléand , Matt Schulze , Ric Young , Doug Rand , Didier Saint Melin , Vincent Nemeth , Jean-Yves Bilien , Jean-Marie Paris ,

Konu: Eski özel operasyon birimi üyesi Frank Martin (Jason Statham), Fransa’nın Akdeniz kıyısında bir tür paralı asker olarak çalışmaktadır. Hiç soru sormadan, özel dizayn edilmiş BMW’siyle kimi zaman mallar, kimi zaman insanlar taşımaktadır verilen adreslere. Frank’in 3 kuralı vardır:1. Anlaşmayı bozma2. Kimin için çalıştığını sorma3. Taşıdığın pakete bakma Frank’in aldığı son paketin de görünüşte diğerlerinden farkı yoktur. Wall Street olarak bilinen bir Amerikalı tarafından kiralanan Frank, yolda mola verdiği sırada paketin hareket ettiğini fark eder ve çantayı açtığında içinde genç ve güzel bir kadının ağzı bağlanmış olarak bulunduğunu fark eder. 3 kuralını da ihlal eden Frank, güzel yol arkadaşıyla birlikte sırlarla dolu olayı çözmek ve hayatını kurtarmak zorundadır. Fransız yönetmen Luc Besson’un yapımcılığını üstlendiği ve senaryosunu yarattığı iddialı bir Fransız aksiyonu.