Taçsız Prenses 10. Bölüm Yorumu

Geçen hafta sezonun son 10. bölümünü gördük. Bu salı yeni bölümü olmayan, Sümeyye’yı şimdiden özledik. Bu yüzden en önemli gizemi öğrenmek için yeni sezonda buluşmayı dört gözle bekliyoruz: İştar’ın babası kimdir ve bu karakter diziye ne getirecek?

Masal’ın annesinin ameliyata gönderildiği sahneleri görebildik. Fuat’ın nasıl değişmeye çalıştığını görebiliyorduk ama ne yazık ki Masal’ın güvenini kazanmak çok zor ve sonunda bunu başarabilecek mi bilmiyoruz. Bir yandan, hatta bazı noktalarda pişman oldu ama tüm davranışlarını hatırlarsanız, o zaman Masal anlaşılabilir.

Bu bölüm çok heyecanlıydı Tabii ki en gergin an Evgin’in tutuklanmasıydı. Sonunda Şahin’i bu razı olup olmayacağını ve Yagümr uğruna onu suçlamayı kabul edip etmeyeceğini de bilmiyoruz. Bu durumdan hem Yağmur’un acısını hem de Masal’ın acısını görebildik.

Pasta yaptığı anda bu diziyi biraz daha eğlenceli hale getirebilen Merve Bulut’un yine harika bir oyun izledik ve İştar’la oynadığı rol ile seyircinin sevgisini kazandığını düşünüyorum. Aslında Neşe karakterini bölümlerde daha çok görmek isterdim, umarım yeni sezonda daha çok olur.

Bu bölümde birçok soru cevapsız kaldı. Umarım gelecek sezon, konusu ve iyi reytingleriyle bizi daha çok memnun eder!