Survivor’da Neler Oluyor? 2. ve 3. Bölüm Yorumu

Aziz takımla gerilmişken üstüne bir de kayıp alması onun açısından hoş olmadı ama konumları gereği onları riske atacak bir durum olmadığı için sorun yok. Ela gönüllüler grubunda olmanın ekmeğini çok fena yiyor. Yoksa potaya kesin girerdi, fan kitlesi sebebiyle hemen elenmeyecek olsa bile. Ben güçsüz değilim açıklamasına uzun uzun güldüm, neye dayanarak bunu söylüyor çok merak ediyorum. Seçkin’e karşı sayı aldıktan sonra en ufak sevinmeye bile utanırdım. Ayrıca bazı hareketleri çok ergence.

Barış inanılmaz iyi gidiyor. Dezavantajına rağmen azmiyle o kadar güzel ilerliyor ki şimdiden herkesin favorisi olma yolunda. Aysu fena değil genel baktığında ama garip bi sempati kazanma çabası var gözüme batan. Zeynep’in de sırf bi sayıyı verdi diye ağlayıp beni yazın elemede tribine girmesi çok saçmaydı. Gerçek hayatta da mı böyle bilmiyorum ama aşırı soft davranıyor ve düşünüyor hep, garip.

Cansu iyi gidiyor hem performans hem duruş bakımından. İkinci bölümden itibaren fark ettiğim bir şey var. Ben sanırım takım tutamayacağım yarışmada. Çünkü gönüllüler bariz iyi, performans olarak da, birbirleriyle iletişim, oyundaki teknikler vs olarak da ama içlerinde öyle şeyler var ki mümkünatı yok destekleyemem. Örnek: Asena, Kardelen. Chaby’yi genel olarak sağduyulu buldum. Aziz çok kompleksli davranıyor ve taklit kokan hareketleri biraz sıktı, kendini dışlıyor resmen takımdan zorla.

Yusuf Güney bazen fazla ağırabilik taslıyor gibi, kabadayılığa gerek yok. Cansu’nun konseyde Ümit’i yazması çok garipti, aynı şekilde sonuç da. Haksızlık oldu biraz. Mümkün olduğunca hafifleterek konuşmaya çalışacağım ama Seçkin’in tek vasfı takıma ayak bağı olmak ve biz izleyenleri utançtan öldürmek. Survivor’da ASLA yeri olmayan bir insan. Şansa bi sayı aldıktan sonra asabım çok bozuldu, herkes gibi. Hiçbir şekilde umut vaat etmiyor, acilen gitmesi gerek.

Asena felaket itici. Çirkef davranıyor. Bırakın seveni, tahammül edebilenle selamı sabahı keserim, korkarım. Kürşat parkurlarda fena değil ama kazanamıyo ne hikmetse.. Çenesi de var. Az laf çok iş paşam. İsmi çıkınca beddua etmesi aşırı komikti. Berdan Mardini’nin saçmalamaları çok tatsızdı. Yok pozitiflik yok bilmem ne.

4. BÖLÜM YORUMU YARIN YAYINDA!