Survivor 5. Bölüm Yorumu! Tüm Detaylar

Keyifli bir bölümdü. Özellikle ünlülerin performansının iyiye gitmesi bariz fark yaratıyor. Tabii Asena’nın saçmalıklarını duymadan başlasak daha iyi olurdu. Halil’in ihtiyacı olan tek şey biraz sayı almakmış. Morali çok yerindeydi, aşırı motive olmuş. 💙 Kürşat’ın açık açık kaostan zevk aldığını itiraf etmesine koptum.

Battaniye tantanasında Alper insan gibi soru sorup olayı çözmeye çalışırken Aziz’in boşa triplendiğini düşünüyorum, çok abartıyor her şeyi. Yorucu. Bi cümle duyup bi kamyon tepki veriyor. Ama takımca konuşurlarken de Gizem’e boşa yüklendiler sırf yüzde yüz onlara katılmadı diye, anlamsızdı. Hiç sevmem kendisi ama doğruya doğru. İstiyolar ki herkes aynı düşünsün???

Şimdi çok hoşuma giden bir şeyden bahsetmek istiyorum. Murat Ceylan konumu gereği konuyu ima ettiği halde Nefise’nin malum kaosu zerre anmadan direkt adaya ve oyunlara yönelik konuşması MÜTHİŞ hareketti. Çirkeflere istediği primi vermedi. Asil bi tavır helal olsun, ayakta alkışladım.

Seçkin hakkında konuşmayacağım. Kaybettikten sonra bile gülümseyişinin solmayışı sinirime dokunuyor. Bir an önce elensin diye Allah’a dualar ediyorum sadece. Kardelen’in her zamanki gibi boyunu aşkın egosuyla söylediği “dengem iyidir” cümlesinden sonra dengede zortlamasına çok keyiflendim. Umarım kendini kusursuz görmeyi bırakır, bir de tuhaf tuhaf bağırmayı.

Yenilerden bahsedecek olursak Ertuğ baya iyiydi, çok öne çıktı bence bu bölüm. Çağla da güzel ilerliyor. Maşallah diyelim. 🧿

Bu bölümün yıldızlarından biri kesinlikle Zeynep Alkan’dı, çok başarılı buldum performansını. Şiir yazdı resmen. Ayrıca hareketleri de çok sempatik gelmeye başladı gözüme, gülüşü bile mutlu ediyor insanı. 😂 Sayı vermediği kişi As*na olduğu için ayrıca sevindim bir de. İyi performans demişken, Nefise de gayet iyiydi.

Takım tutmuyorum demiştim, ama sanırım ünlülerden devam ben ya. Çünkü gönüllülerin tavırlar o kadar leş ki. Katlanamıyorum. Çoğunluğu dehşet itici. Malum şahısların tabiriyle söyleyeyim: TİLT OLUYORUM. Zaten As*na nefessiz şekilde negatif basıp duruyor, herkesin modunu düşürme peşinde Allah’ın cezası toksik insan. Midemi bulandırıyor.

Kırmızı erkekler önde başlayınca çok sevindim, üstüne Halil de sayıları alıncaa.. Hele de balon Tunga’ya karşı. Değmeyin keyfime. Halil demişken, yarıştığı Yozgatlı abinin hızına şok oldum, jet gibiydi. Zeynep harici bir diğer favorimden bahsedeceğim şimdi: Murat. Abi ben senden razıyım ya, sayı alsın almasın HARİKAYDI parkurlarda- ki aldı da zaten. Hiç bırakmıyor bir de mücadeleyi. Tavırları da gayet iyi zaten. Tuttum ben seni aslan parçası, yürü arkandayız. ❤

Elanur’un sürekli kompleksle triplere girip Chaby’ye yükselmesi aşırı saçmaydı. Kendini en iyi sanıyor gibi bi hali var ama içten içe gerçeklerin farkında, o yüzden triggerlanıyor bence lol.

Best of inanılmaz heyecanlıydı, özellikle bayrak yarışında gerginlikten ölcektim askjhkjadwkldk. Güzel mücadele vardı. Gelelim bitişe. Bence Tabu sık sık olmalı. O kadar komik oluyor ki, tüm stresi alıyor. Hem yarışmacılar hem izleyenler için. Son olarak, yeni bölüm fragmanında tansiyon çok yüksek, korkuttu valla. Görüşmek üzere!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!