Survivor 4. Bölüm Yorumu! Tüm Detaylar

Nihayet rekabetin olduğu, ünlülerin de sayı alabildiği, heyecanlandığımız bir bölüm izleyebildik. Onun haricinde, bu bölüm artık insanların karakterlerine dair çok çok keskin fikirlerimiz de oluştu denebilir. Mesela Asena, inanılmaz cringe, ne dediğini ne yaptığını bilmeyen, art niyetli, korkunç bir insan. İzlerken fenalık geçirdim ağzını açtıkça, hatta açmasına gerek bile kalmadan. Öyle bi çar.

Halil’in röportaja yine alıntıyla başlaması jwkdhldajhkldk. Her seferinde böyle mi yapacak acaba, tamam aslanım kültürlü okuyan bi adamsın tamam. Mekanizmayı biraz zorlama buldum. Murat Ceylan açıklarken Ösym Türkçe paragrafı okur gibi oldum, bitmedi bi türlü.

Bayan ego’ya değinmek bile istemiyorum ama değinicem. Tanımadığı, performansını bilmediği biri için “beni onla mı harcayacaksınız” ne demek? Çok zavallı seviyede bir kibir hali. Öğk yani.

Biraz yeni isimlere bakalım. Nefise’nin performansı fena değildi. Ünlüleri biraz toplar gibime geldi, ümit vaat ediyor. Seçkin yine klasik, işkence sekansıydı. Eğer elemezlerse büyük salaklık çok afedersiniz. Takım sakin sakin laf anlatmaya çalıştıkça ben delirdim izlerken.

Performans sonraları biri her daralıp bunaldığında Chaby’nin “rahat bırakın, nefes alsın, önünü açın” anonsu geçmesi çok komik jfkljfkljwlkr. Kopuyorum. Performans demişken, Kardelen’in atışları çok iyiydi yalan yok. Ama hala midemi bulandırıyor. Ekip arkadaşı olsam dahi asla övmezdim böyle bir kişiliği. Çok rahatsız edici.

Kırmızılar nihayet normal bir takım gibi konuşup fikir yürütmeye falan başlamış bravo. Kadınlarda eş seçilirken Aleyna’nın Seçkin demesine gümledim. İnsan üzülüyor anladınız mı.😂 Aysu’nun çok iyi gidip son anda kaybetmesi de büyük şansızlıktı. Zaten inanılmaz bi son atış büyüsü var farkındaysanız, kaç defa orda kaybetti ünlüler çok tuhaf. Gs’nin yıllarca asla Kadıköy’de maç alamaması gibi.. Konudan bağımsız Tunga’ya da acayip itilmeye başladım bu arada. Her hareketi fail. Sırf yakışıklı diye de el üstünde tutulması rezalet, tam balon.

Özgür’ün sakal sevinci çok cringe, ama performansını beğeniyorum, baştan beri söylediğim gibi. Yine iyiydi, skorları biliyorsunuz zaten. İyi atış demişken Alper’i de analım. Baya iyi bu konuda. Zaten karakter olarak da en düzgün isimlerden. Herkese karşı saygılı, seviyeli, densiz bir hareketi yok vs. seviyorum kendisini.

Halil’in açılmasına sevindim. Biraz daha gelişirse iyi olacak, en azından atarlı giderli hallerinin bi dayanağı olur ve millete laf söylerken daha rahat eder ljdlkjflk. Murat’ın parkurlar da iyiydi, hem hız hem atışta. Kazanamasa da Tunga’yı tokatladı gayet. Helal olsun diyorum. Tabi helal olsun’ların en büyüğü kime? Tabii ki KAPTANA. Fişek gibi ilerliyor Barış. 41 kere Maşallah.

Mavi takımın kadın yarışmacıları bi ara (kırmızılar atağa geçince) suskunlaştı ve size yemin ederim dünya güzelleşti. O kadar yorucu ve çirkefler ki, iki dakka sussalar insan nefes alıyor. 🙏

Özetle son sözlerimi söyleyecek olursam, Aziz’in kaybedince yaptığı böğürüş çok komikti (ayrıca Semih taklitçisi oldu iyice röplerde), ünlüler takımının kayıt dışı gidip gusül abdesti aldığını düşünüyor ve bundan sonra yarışların hep çekişmeli gitmesini umuyorum. 👍 Görüşmek üzere.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!