Suits | 3. Sezon Yorumu

Acılara yürüyor korkmuyorum.. Gerginliklerle dolu bir sezondu. Ana karakterler arasındaki ilişkilerin sarsıldığı, zaman zaman çok şaşırdığımız ilginç hamlelerin yapıldığı, nabızları yükselten..

Gerek Jessica-Harvey, Jessica-Mike, Louis-Harvey, gerekse Mike-Harvey. Her birinin arasında oldukça önemli olaylar yaşandı. İzlerken stres oldum sürekli “şimdi ne olacak” diye diye. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Davalar açısından başarılı bulduğum bir sezon oldu kesinlikle. Dişli ya da belaltı vuran rakipler, geçmiş husumetler ve kişisel meselelere çokça yer verilmişti. Rachel & Mike ilişkisine fazla vakit ve yer ayrılıyor gibi hissediyorum bir süredir. Biri başrollerden biri, öteki de ana kadronun önemli isimlerinden olduğu için bu normal ama sanırım ben bu çifte çok bağlı değilim. İyiler hoşlar evet ama heyecanlandırmıyorlar beni. Kavgaları, krizleri çok etkilemiyor yani onu fark ettim. 

Favori karakterim değişmedi, hala Donna. Kalbimin kraçilesi. Ona dair izlediğim her şeyi, her bir sahneyi ve repliği çok sevdim. Seyir zevki inanılmaz yüksek, ikonik bir karakter. O özgüvenli, zeki, kendinden emin halleri beni deli ediyor.😍 Tam bir queen. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En sevdiğim bölüm kesinlikle 12. bölüm oldu. Harika bir bölümdü, insanı yükselten, coşturan, emek dolu, özenli bir bölümdü. Arada yapıyor bunu Suits, evet her bölümü güzel ve keyifli ve genel anlamda güçlü bir gidişatı var ama insanın ağzını açık bırakan, kalp atışlarını yükselten bölümler hazırlamışlar ara ara. 

Louis’e dair de çok şey gördük bu sezon. Hem duygusal hem de eğlenceli şeylerdi. Zaten kendisi başlı başlına eğlenceli olduğu için.. Sheila, Katrina, Harvey’le işlenen “arkadaşlık konusu”.. 

Yine sevdiğim bir sezon oldu, bir sonraki bittiğinde görüşmek üzere.

Önceki Sezon

Sonraki Sezon 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!