tds_thumb_td_300x0
Söz 66. Bölüm: Umut

Uzun aradan sonra bölüm yorumuna hoş geldiniz! Üç hafta sonrasında ekranlarla buluşan söz dizisi bu bölüm de seyircilerine ne sundu? 

Bölüm, son bölüm den devam başlamadı biraz ilerleme vardı. Bu bölüm de sadece Ateş konusu değil tüm açık konular konuşarak kapatıldı. Ateş’in naaşını topladıklarını düşünen Tim yinede bir umut taşıyordu. Bu umudu diken kişi aslında Nazlı’ydı. Hep birlikte bir yanı buruk bir şekilde beklemekten başka çare yoktu. Kısa zaman önce bebeklerini kaybeden Eylem ve Fethi bunun acısını derinden yaşıyorlardı. İkisi de yalnız başına bu durumun üstesinden gelmeye çalışsa da pek kolay olmadı. Fethi bu acılarını yalnızca Feyzullah’a anlattı. Feyzullah ise abisi olarak gördüğü adamı teselli etmek için elinden gelenini yaptı. Aynı şekil de Eylem’in de yalnız kalmamasını istedi. Eylem diğer tarafta acısını Derya’ya anlatırkenen istediği tek şeyin fethi’nin yanında ağlamak olduğunu dile getirdi. Arkasın da duran Fethi bunu duyunca sevdiği kadını sarıp sarmalak istedi, bunu yaptı da. Dizi de şahit olduğumuz gibi, tek sığınakları birbirleri. 

Kafa dağıtmak için Melisa’nın yanına giden Keşanlı ve Aşık’ta belaya bulaşmıştı. Melisa’ya gönderilen çiçek olay yaratırkenen Keşanlı bu sorunu tamamen kapatmak istedi fakat işler sandığı kadar da basit değildi. Yeni bir belaya açılan kapı. Melisa bu tehlikenin farkında olsa bile Keşanlı’nın bu işin peşini bırakmayacağını biliyordu. Yavuz Sami denilen adamın ortaklarına sunduğu ses kaydı ile ortalığı biraz karıştırmak istedi. Sami’nin ortaklarından birisi bu işten çıkmak istedi tabi ki bu öleceği anlamına geliyordu. Bir şekilde Yavuz’a sığınmayı başarmıştı. Sadece Yavuz’a gerçekleri yani Sami’nin tasmasını tutan kişinin kim olduğunu söyleyecekti. Tabi ki bu durumdan haberi olan dragan harekete geçip adamın ötmeden önce vurulmasını sağladı. Yavuz, Derya ve Eylem bir şekilde oradan çıkmayı başardı fakat yolun sonu gelmiş olabilir miydi? Eylem’in bilgisayarına giren Derya’nın asistanı teröristlere yardım da bulundu. Bu olayda bir kaç zorluk çıkaracağı belli kim söyledi diye şüpheler başlamıştı bile. Eylem’in oyalaması üzere ormana doğru koşan Yavuz, Derya ve adam bir eve sığındı. Dragan köpeklerle aramaya başlamıştı. Onlara ulaşamayan Eylem de ekiple birlikte aramada. Bu zamanda aşka ilk adım atan Derya ve Yavuz oradan sağ çıkabilecek mi? 

Ateş’in saatin den gelen sinyal ile biraz daha umutlanan Tim onu aramak için yola çıktı. Hapishanede olduğuna dair sinyal gelince zorlukla girmeyi başardılar. Fakat içerde olan adam Ateş mi? İşte bunu yeni bölüm de öğreneceğiz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!