Son Yaz 2. Bölümde Ne İzleyeceğiz?

1 Ocak Cuma günü ilk bölümüyle ekrana gelen Son Yaz çok beğenildi.
Ali Atay, Şebnem Dönmez, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerini paylaştığı dizinin konusu, The O.C. uyarlaması olan Medcezir’i anımsatıyor.

İlk bölümden kısaca bahsetmek gerekirse, dizi İzmir’de çekiliyor ve böylece şahane görüntülere imza atıyor.
Dizinin çekim yerlerinin İzmir’de deniz kıyısında olması, Canan ve Selim’in evinin yazlık ve kışlık evlerinin bir olması gibi detayları da sevdim.

2. Bölümde Bizi Neler Bekliyor?


Kaan ve Yağmur ayrılığı umarım Akgün yüzünden ya da bir aldatma olayı yüzünden olmaz. Ben Yağmur’da Kaan’a karşı ciddi bir aşk görmedim. Hatta ikili arasındaki ilişkiyi biraz sıkıcı ve monoton buldum. Sanki uzatmaları oynuyorlar hissine kapıldım. Kaan karakterini de biraz züppe buldum. Yeni bölümde Yağmur’un hayatını Akgün kurtaracak ve Akgün hakkında ön yargılarını Yağmur sanırım bu sayede yıkacak. Kaan’ın annesi Serap’ı da pek sevemedim, Akgün’ü çok kolay benimsemeyecek gibi görünüyor.

Canan ve Selim ise boşanmanın eşiğindeler. Ben boşanacaklarını düşünüyorum, çünkü Canan çok yıpranmış ve ihmal edilmiş. Canan, bu kadar süre iyi bile dayanmış. Funda Eryiğit’i ekranlarda görmeyi özlemişim. Kendisi uzun bir zamandır televizyonda yoktu. Hala yeteneğinden ve güzelliğinden bir şey kaybetmemiş. Hafsanur’un da Alperen’le partner olması ise Hafsanur için bir şans olmuş diyebilirim. Alperen daha deneyimli bir oyuncu, Hafsanur’a destek olacaktır.

İkinci bölümde Akgün ve Yağmur giderek yakınlaşacaklar. Deniz kenarında bir sahneleri var, sahilde ne sahneler çekecekler kim bilir… Düşüncesi bile içimi ısıttı. 🙂
Gençlerin enerjisi içimi açtı, sıcak bir iş olmuş. İkinci bölümde de Akgün ve Yağmur’un başı yine beladan kurtulmayacak, yine aksiyon dolu bir bölüm bizleri bekliyor. Yeni bölüm, cuma Fox’ta sakın kaçırmayın derim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!