Sıcak Kafa Geliyor! Tanıtım Yorumu

Birkaç yüzyıldır bekliyormuşuz gibi geliyordu artık. Ortaya bir fragman çıkana kadar ne kadar uzun zaman geçti böyle ya, nihayet! Konusuyla zaten müthiş bir ilgi toplayan Sıcak Kafa’ya resmen kavuşuyoruz! “İletişim yoluyla yayılan bir salgının pençesindeki distopik bir dünyada, hastalığa bağışıklık kazanmış olan dil bilimci Murat Siyavuş acımasız bir kurumun hedefi hâline gelir. Konuşarak, kulaktan kulağa yayılan bir delilik hastalığı, abuklamanın hakim olduğu yeni bir dünya!”

Güzel kadrosuyla bizleri zaten cezbeden dizinin böyle bir fragmanla gelmesi çok mutluluk verici. Çekimler dahil olmak üzere, her şey çok kaliteli duruyor. Oldukça cezbedici duruyor video. Hem güzeller güzeli Hazal Subaşı’yı Osman Sonat’la beraber izleyecek, hem de bunca zamandır beklediğimiz sürükleyici olacağından emin olduğum bu diziye çok yakında ulaşacak olmak aşırı sevindirdi beni. Kafamızda mı kurduk biz bu olayı acaba, gerçekte böyle bir şey hiç olmadı mı falan demeye başlamıştık çünkü yolunu gözleyenler olarak. Sete çıktı haberinden başka pek bir şey yoktu çünkü elimizde.

Şimdi ise net bir tarihimiz bile var, çok şükür. 😍😂 Yayına girer girmez bölüm yorumlarıyla burada olacağımızın müjdesini de şimdiden verelim. Merakla beklenen SıcakKafa, 2 Aralık’ta Netflix’te yayında. Görüşmek üzere!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!