Sheldon Cooper Olmak: The Big Bang Theory 11×14

Sheldon’ın derdi biter mi? Asla!

Şimdi de çalışma alanı sıkıntısı çekiyor Sheldonımız 🙂 Her ne kadar Amy ona sesini çıkarmasa da Sheldon’ın evdeki düz bulduğu her alana yayılma fikri bir süre sonra can sıkıcı olacak belli ki. Sheldon’ın aklına ilk olarak eski odası geliyor. Sonuçta Penny ve Leonard orayı kullanmıyor, bir spor salonuna çevirecek halleri de yok değil mi?

Hadi ama Leonard buna inanmayacağımızı biliyorsun!

Bu arada Raj cephesinde de işler oldukça yolunda. İşler derken aşktan da bahsediyorum tabii. Bir yandan verdiği konferanslarla bir çevre oluştururken bir yandan da bağzı kızların ilgi alanına girmiyor değil. Hatta birini tavladı bile. Evet evet bizim Raj’dan bahsediyorum! Ha tabi küçük bir problem de vardı…

Sonunda Leonard ve Penny’yi eski odasını kiralamaya ikna eden Sheldon sizce neler yapmış olabilir?

Yok artık! Leonard ile birlikte yaşadığı zamanlarda evi ona zindan eden Sheldon’ın şu anki sakinliğini görseniz ağzınız açık kalır. Ne bir sözleşme ve ne de bir kural. Sadece odasına çekiliyor ve ders çalışıyor…Tam bir hayal gibi değil mi?

Bu durum Leonard’ın hoşuna gitmeli ama gitmiyor. Hem de hiç gitmiyor. Neden mi? Hemen açıklayayım. Sheldon şu an oldukça iyi davranıyor peki geçmişte neden böyle değildi? Leonard’a yaptığı tüm ”gıcıklıklar”ı aslında bilinçli olarak mı yapıyordu? Yani istese çok da mükemmel bir ev arkadaşı olabilirdi, neden olmadı? Sanırım bunlar yeterli…

Az önce ne bir sözleşme var ne de bir kural demiştim değil mi? Unutun onu…

Hepimiz bir an nasıl da unuttuk karşımızdakinin Sheldon Cooper olduğunu! Sizce o en küçük bir adımını bile riske atar mı? Asla!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!